Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretnék kipróbálni egy új dolgot, de nem vevő rá. Hogyan kell rávenni?

Figyelt kérdés
SM-et már próbáltunk régen, bejött neki. Felvetettem, hogy mi lenne ha dom-szub felállás lenne, SM, de kicsit hardcore verzióban, és szeretnék vele durvább lenni, perverzebb, például wc után szagoltatnám vele a hátsó részt úgy hogy nem törlöm ki, alázás, leköpném meg ilyesmi. Hogyan tudnám rávenni, hogy belemenjen? Azt mondta szerinte ez sok, engem meg izgatna.

2022. aug. 1. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Akkor te nagyon el vagy tévedve, ahogy előttem is leírták. Honnan vettek ezt az agyament ötletet?.. költői kérdés!


Nagyon torz a felfogásod ezzel kapcsolatban! Szeretek domináns lenni, de sose erőltetem rá, amit a másik nem akar!


N

2022. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont most van egy barátság-extrákkal kapcsolatom egy szub férfival, de kettőnk közül ő az, aki sokkal higgadtabb, nyugodtabb ezzel kapcsolatban, mert én nagyon sokat agyalok rajta, hogy nehogy olyat tegyek vele, ami egy percre is olyan helyzetbe hozza őt, ami nem élvezetes neki. Inkább minden apró dologra rákérdezek, hogy neki az mennyire oké, mint hogy olyanba kényszerítsem, amit nem akar. De nem érzem magam ettől kevésbé dominánsnak, sőt, ő is rengetegszer kiemeli, hogy nagyon szereti, hogy ennyire biztonságban érezheti magát velem. Ugyanúgy az Úrnője vagyok, ugyanúgy úgy bánik velem, mint egy istennővel, és még sem jutott eszembe soha, hogy visszaéljek a hatalmammal.

Ha domináns vagy, az nem azt jelenti, hogy van egy szolgád, akivel azt csinálsz, amit akarsz. A határokat mindig a szub adja, a domináns pedig csak ezeken a határokon belül játszik mindkét fél élvezetére.

Ha valamire nemet mond, kérlek, ne erőltesd, ha nem tudsz lemondani ezekről, inkább hagyd el és keress olyat, akinek ez belefér, az erőszak nem játék

2022. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Te elmebajos vagy, nem domináns. Reméltem, ott hagy a barátnőd, és talál normális csókát, aki nem erőszakos.
2022. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Melyik szánalmas majom jelentette a kutyás válaszom? Pff szégyen.. Fáj az igazság mi?
2022. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztos elég idős vagy hogy ebben a kategóriában legyél?

Mert ha igen, akkor valami nagy gáz van veled.

2022. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!