Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan lánynak aki nem vevő az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lánynak aki nem vevő az anális szexre ez jó kezdés lehet?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy letévednék az ujjammal a lukához és simogatnám vagy orál közben lentebb nyalnék vagy ez is már sok egy olyan lány számára aki kifejezetten ellene van és sosem szeretné kipróbálni az anált mert fél hogy fájdalmas?
2022. jún. 20. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Te vevo lennel ra ha a baratnod lentebb nyalna vagy odatevedne az ujja a popsilyukadhoz?:D
2022. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén? Engem nem zavarna
2022. jún. 20. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
A lejjebb nyalogatást lehet hogy élvezné, de persze ettől még nem kívánja majd, hogy belé is hatolj.
2022. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem már az is egy jó kezdés lenne még akkor is ha semmi több nem alakulna belőle
2022. jún. 20. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de a szextől is elmenne a kedvem. Nem szeretem az ilyen "letévedéseket". Ha előre tisztázzuk, hogy ez lesz, akkor oké. Ha csak úgy "véletlenül", akkor vége az estének.
2022. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Luke! Én vagyok az apád.

Apa! Én vagyok a Lukead.

2022. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Dobd ki a ..csába az ilyen frigid ringyót! Csicska vagy ha engedsz neki! A normális nők azt szeretik ha a pasi irányít és minden lyukukat megtömöd!
2022. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan beszélve, hogy nem szeretné kipróbálni, akkor szerintem felesleges erőltetni, mert még a sima szextől is elmegy a kedve. Egy lány véleménye, aki egyébkén szereti az anált
2022. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy szereti, akkor is ha azt mondja hogy nem szereti, csak nem tudja még hogy szereti, mert nem találkozott senkivel aki meg tudja mutatni neki, hogy szereti.
2022. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!