Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz szexkapcsolatra vevő lányt találni a korombeliek közül?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 187 cm magas és mondhatni szerintem egész normálisan nézek ki és igényesnek tartom magamat, de még így sem sikerül senkit találnom ilyesmire. Valakinek lenne valami tanácsa erre?

2022. márc. 20. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Igazából majdnem, hogy mindegy, hogy nézel ki, ha az egyetlen dolog amit akarsz a csajtól azért nehéz, mert kevesen vannak szerencsére ennyire elkeseredve xd

Most szerinted hogy esik nekünk, hogy tárgyként nézel ránk? Nem két lábon járó punci vagyok, a személyiségemet nem tudom és nem is akarom otthonhagyni, és nem azért mert nekem nem esik jól a szex. De ha csak ilyen degragadlt f@szok vannak akkor thx de van elég más dolog, el tudom foglalni magamat

2022. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Vannak nők szerencsére, akik nem értékelik ennyire túl magukat és kapnak az örömökön. Ha egy férfi sikeres bármiben attól még nem gondolja azt magáról, hogy: Jól van nők, ebből a szent sikeres péniszből bizony nem kaptok, ahhoz túl értékes a személyiségem! :D Keress tovább és találni fogsz olyat, akivel azonos a célotok, az hogy kicsit jól érezzétek magatokat. ;)
2022. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de hányszor próbáltad? Mármint személyesen? Volt egy statisztika, átlag pasinak 10-20 élő találkából jön össze 1 akció.
2022. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Mert ráérünk ennyire kétségbeesettnek lenni a válásunk és 3 gyerek után 35+ évesen.
2022. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel szemben a női átlag sajnos 20-ból simán 18 lenne. Az a baj, hogy túl nagy a kínálat a férfiak részéről. Változtatni kéne ezen, hogy kicsit felértékelődjön a portéka iránti kereslet. ;) Ezt is le lehet pontozni ;)
2022. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy szar kapcsolat után 21 évesen nyílt ki a szemem, hogy nekem sokáig nem kell új kapcsolat.

Aztán lett szexkapcsolatom és nagyon jó volt, korrekt volt a partnerem. Azóta már más van, 24 vagyok, de még mindig tökéletesen elégedett vagyok ezzel a felállással.

Ehhez persze olyan férfi kell, aki azért megbízható, korrekt, ki tud elégíteni és nem csak a saját farka a fontos, normálisan képes kommunikálni, meg tudjuk beszélni a feltételeinket egymás felé, nem akar az elején sem átverni és később sem.

2022. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, az igaz hogy 20-ból 18 le akar velem feküdni, de ha azt nézem hogy hányan tudnak úgy akciózni az ágyban, amit én is élveznék akkor rögtön 1-re vagy 2-re csökken a szám.
2022. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
1# Teljesen fére értesz, de megértem mert nem írtam hogy szeretném hogy közben barátként is bírni és néha eltölteni mással az időt. Csak nem szeretnék kapcsolatot az egészből. Teljesen tisztelem és egyenlő rangúként közelem az összes nőt.
2022. márc. 20. 17:45
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Akkor azt úgy hívják, hogy barátság extrákkal, az teljes más nekem, az jöhet :D Nem az a lényeg, hogy napi 5x elmondja, hogy szeret vagy ilyesmi, hanem hogy bírjuk egymást, beszéljünk is ne csak annyit, hogy jössz este 6ra? xd

(1es voltam)

2022. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is keresnék lányt alkalmira
2022. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!