Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz szexkapcsolatra vevő lányt találni a korombeliek közül?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 187 cm magas és mondhatni szerintem egész normálisan nézek ki és igényesnek tartom magamat, de még így sem sikerül senkit találnom ilyesmire. Valakinek lenne valami tanácsa erre?

2022. márc. 20. 17:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na tessék, akommunikáció hatalma.:) Egyes és a kérdező már egymásra is találtak, csak kicsit pontosítani kellett a szitut! :D
2022. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak ilyen lányok aki ebben benne lennének, csak kell egy kis türelem hozzá, amig megismeritek egymást meg minden utána szerintem a lány is benne lesz, ha olyan a természete, de nyilván nagyon kevés ilyen lány van és nehéz találni ilyet. De ha csak olyat szeretnél akkor vannak prostik, csak azoknál fizetni kell.
2022. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Haha igen, csaj felcsesznek ezzel a faszik, hogy nem tudják mi a különbség :D
2022. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én is pontosítanék: barátság extrákkal-kapcsolatra keresek lányt a feleségem mellé, aki esetlegesen az évente néhány alkalommal megrendezésre kerülő 1-2 napos hobbihoz köthető-tömeges baráti találkozóimra is elkísérne. (#10-es voltam)
2022. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2022. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert ez nehéz dolog.
2022. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most csak azért mert kitalálja nekem valaki, hogy velem akar szexelni, attól még nem lesz kedvem hozzá. Tök idegennel biztos, hogy nem mennék bele, ehhez kell azért ismerkedni, egyáltalán nem mindegy a személyisége, nehogy valami buta agresszív állattal kerüljek össze még véletlenül se. Meg mondjuk normális szexuális kultúrával kéne rendelkeznie, mit tud nyújtani egy szexkapcsolatban. Ez nem szerelmi kapcsolat, hogy ha nem is annyira jó a szex, de szerelemből együtt maradunk. Meg persze, aki annyira igénytelen, hogy mindegy csak lyuk legyen, nekem nem kell. A szexkapcsolat alapja a minőségi szex és ehhez vonzó partner kell, és nekem is vonzónak kell lennem az ő számára, nem alacsonyítom le magam egy igénytelen pacák kedvéért.
2022. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17-es, nem neked szólt a felhívásom!
2022. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A nőknek nem olyan fontos a szex, mint a férfiaknak, őket inkább az érzelmek irányítják, semmint a testük, ergo a nők nagy része - pláne 19 évesen - párkapcsolatra vàgyik, nem szexkapcsolatra. Ez van, ilyen eltérő a két nem természete.
2022. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sh*t!.....
2022. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!