Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késő ha én csak 21 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő ha én csak 21 évesen szexeltem először?

Figyelt kérdés

fiú vagyok


Mások mikor kezdik el?


2022. júl. 31. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
1 hónapja voltam 22. Kit érdekel? :) Csináld jól és azzal, akivel fontosak vagytok egymásnak.
2022. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az még átlagos szerintem.

Én lány vagyok, 13 évesen csináltam először és nagyon éretlen voltam még hozzá értelmileg és lelkileg is, meg is bántam, ki is használtak lényegében és még csak nem is volt jó. Ha választanom kéne akkor inkább én is vártam volna 21 éves koromig, pedig még mindig nem vagyok annyi. 😅 Szóval szerintem ne bánkódj :)

2022. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 vagyok, de én sem szexeltem még. Nemhiszem, hogy ez késő lenne. Főleg a fiúk később érnek, meg nincs is kőbe vésve, hogy 13-15 évesen már aktív nemi életet kell élni és dugni fűvel-fával...
2022. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, mindenkinek saját tempója van
2022. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem lenne szabad ezt problémának tekinteni.

Én 37 éves szűz férfi vagyok (csak csókolóztam), és boldog, elégedett vagyok ilyen állapotban is.

2022. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 azért ezt ne próbáld már normalizálni, te is tudod hogy nem oké :D valami gáz biztosan van a háttérben
2022. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Az a szégyen, ha valaki házasságon kívül szeretkezik.
2022. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 miért is? 😂 talán nem csak azért, mert a TE mesekönyved azt mondja?
2022. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!