Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha én csak 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én csak 20 évesen szexeltem először?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok aki akik már 15 évesen. Szerintem az jobb lehet mert akkor vágyik az ember rá a legjobban, meg az önbizalomnak is jót tesz. Bár én 15 évesen nagyon korainak gondolom lelkileg. (fiú vagyok)
2021. jún. 2. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy gondolkodik erről. Ez nem azt jelenti hogy te rosszul ők meg jól látják és nem is azt jelenti hogy te látod jól...

Az élet ettől színes hogy nincs a földön két ember akiknek mindenben megegyezne a véleményük.

Ha te így boldognak érzed magad akkor számodra jó amit csinálsz és akkor meg ne törődj másokkal :)

2021. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

De ha gáz volna, tudnál rajta változtatni?

2021. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel mikor szexeltél először. Ennek fényében hogy érzed, gáz volna? 😉
2021. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor szexeltem először. 24 éves volt a barátnőm. Hatalmasakat szerelmeskedtünk utána majdnem 2 évig.
2021. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, szerintem teljesen m1 mikor van az első.


Inkább annak örülj, hogy megtörtént.

2021. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!