Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon elvesztegettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvesztegettem a fiatal koromat ha nem volt benne szex? 20 évesen szexeltem először.

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vissza tudod pörgetni az idő kerekét? Nem? Akkor meg ne a múltban élj, hanem a jelenben és a jövőnek.

19 évesen veszítettem el, de azóta kamatostól bepótoltam mindent 😂

2022. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is 20 évesen szexeltem először.

Előtte haveroztál? Utaztál? Vannak emlékeid? Sportoltál? Tanultál?

Ha ezek közül legalább kettőre igen a válasz, akkor nem vesztegettél el semmit.

Különben is. Fiatalon még az ember nem tudja úgy élvezni, átélni a testiséget. Ahhoz kell bizonyos érettség

2022. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
2 Ha te fiatalon nem tudtad ugy élvezni, az csak a te bajod. Ne általánosits!!!!!
2022. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 ha nem érted a lényeget, akkor ne válaszolj…
2022. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember ad magára, az egészségére akkor 60 évesen is aktív tud maradni szexuálisan. A hátralévő 60-20 = 40 éved azon fog eltelni hogy a tinikorodon keseregsz, picsogsz?
2022. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom hogy elvesztegetted akkor mit csinálsz? Vissza mész az időben és bepótolod?
2022. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én bánom hogy nem hamarabb kezdtem bele csak a húszas évem középén egy olyan fullos csajt buktam el emiatt aki teljesen oda volt értem de hát egy béna kezdő senkinek sem kell bele fáradt egy idő után most meg elég bepótolni gyüjteni a tapasztalatott
2022. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sosem késő, a múltadat nem tudod megváltoztatni, viszont a jövőt igen, simán behozható. Én is 20+ évesen veszítettem el és sokkal többet átéltem már mint a legtöbb pasi
2022. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért 20 évesen még elég fiatal vagy. Miért vesztegetted volna el? Gondolom akkor is csináltál olyan dolgokat amit szeretsz. Nem csak a szexnek van értelme az életben.
2022. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!