Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,lányok!Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,lányok!Hány évesen szexeltetek először?Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

19 évesen.

Jó élmény volt…

2021. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

20

F

2021. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
(f)
2021. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
16, fiú, gyors volt. :D Addigi életem legnagyobb élvezése volt.
2021. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
15,fájdalmas
2021. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
20. Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. 21/f
2021. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam, az akkori barátnőm pár hónappal idősebb. Ő már nem volt szűz, de elég tapasztalatlan volt még. Felemás érzéseim voltak, egyrészt nagyon meghitt volt az egész, meg romantikus, hogy vele vagyok, és szexelünk végre. Másik oldalról meg kicsit csalódás is volt, mert azt hittem, hogy a punci valami menyországi élményt ad, de nekem olyan semmilyen volt. Persze ettől függetlenül 2 percet se bírtam szerintem.
2021. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

13

Nem volt rossz, inkább furcsa, izgultam, teljesen remegtem, stb, szinte "elájultam"

De szerelmes voltam belé (jóval idősebb volt) szóval akartam

De azt utólag megbántam, hogy pont neki adtam a szüzességem, mert pont a korkülönbség miatt nem tudott működni, és mint kiderült utólag, sosem gondolta komolyan, és elég ocsmányul viselkedett

De maga a dolog nem volt rossz, inkább furcsa, sőt talan picit ijeszto is

Ennyi

2021. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!