Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi volt a legkínosabb maszti vagy szex élményetek?

Figyelt kérdés
Csak néhány példa, mire gondolok: nyilvánosan felizgultatok esetleg elélveztetek, rátok nyitottak, stb. De bármi jöhet.

2021. okt. 6. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan nem lett belőle maszti és teljes mértékben hetero vagyok és a fiúkat szeretem, de volt régen olyan, hogy az egyik barátnőmmel simiztük egymást a takaró alatt ruhán keresztül, utána a takaró alá kerültem és lovagoltam a punciján, az ágy meg nyikorgott alattunk és bejött anyám a szobámba, hogy mi a fenét csinálunk.. nagyon kellemetlen volt, azt mondtuk, hogy a szemüvegemet kerestem a takaró alatt, ami amúgy rajtam volt.. nagyon kínos volt.. 😅 L
2021. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Rám nyitottak miközben masztiztam,
2021. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Benyitott tesóm miközben a barátom a fejem mozgatta a péniszén.
2021. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Rányitottam véletlen anyámékra 11 évesen. Fujj.


Masik: fiatal voltam kb 13, akkoriban kezdtem el maszturbálni és egyszer valahova utaztunk és a tesómmal aludtam egy szobába (bátyám van). És amikor úgy tűnt hogy már alszik, akkor nagyon csendben, óvatosan de nekiálltam önkielégíteni.


NEM, NEM a bátyámra. Nem vagyok beteg meg vérfertőző😅egyszerűen csak nagyon új dolog volt nekem, meg nagyon jó és akkoriban kezdtem el kitapasztalni és amikor csak lehetett, csináltam.


De meg csak visszagondolni is szörnyű hogy ennyire nem tudtam disztingvalni.

2021. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Hajdu energomat mosógépen ülve élveztem el :D

Aki fiatalabb, annak elmondom, ez egy magyar gyártású mosógép, régen mindenütt ilyenek voltak és amikor centrifugált, nagyon erősen remegett az egész gép. Csak rá kellett ülni és indult a kellemes 5 perc. Még nyögni is lehetett közben, mert olyan hangja volt, hogy elnyomta.

Ma már tök gáznak érzem, de akkoriban nem volt jobb :)


A legkínosabb élményem szex után történt velem. Pont végeztünk a menettel, mikor hallottuk, hogy valaki nyitja az albérlet ajtaját, fénysebességgel elkezdtünk öltözni. Még bújtunk be a ruhába (pici lakás), amikor bejött a szobatársam és a szülei, poénosan meg is jegyezték, remélik nem rosszkor.

Ekkor még nem tudtam, de a barátom a nagy kapkodásban hol máshol felejtette volna a gumit, mint a széken, benne egy szép adaggal...

Nekem sikerült beleülni, csak akkor vettem észre, amikor felálltam és gyorsan betoltam a széket, nehogy észrevegyék gumit, anyuka viszont abban a pillanatban megszólalt: van egy nagy folt a nadrágom ülepén.

Pont úgy néztem ki, mintha a cucc folyna ki a seggemből. És perce a cucc szaga is eléggé érződött. Égtem mint a rongy.

Apuka csak kuncogott, szobatársam szörnyülködött mekkora igénytelen ribi vagyok. A széken meg ott maradt emléknek a nagy folt. Nem jött ki.

2021. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 exronin ***** válasza:
78%
Ötös, elég tapintatlan tahók lehettek azok az emberek.
2021. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ránk nyitottak miközben szoptam, 20/l
2021. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Masztiztam pici kerek fejű parfümös üveggel és annyira belelendültem, hogy tejjesen becsúszott. Az alja szögetes volt és nem igazán akart kijönni bárhogy próbálkoztam. Kezdtem pánikba esni. Próbáltam kinyomni, benyulni érte stb. Egyik sem sikerült. Összeszedtem magam és végső ötletként megkértem tesómat hogy segítsen. Öcsém rendesen meglepődött. Köpni nyelni nem tudott. Segített. Időbe telt mire be tudott nyúlni érte. Elég ciki volt. 25L
2021. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kisördög1 ***** válasza:
34%
Van 1-2 jó sztori :)) Nekem a nővérem találta meg a teleélvezett zsepkendőmet és lesett meg anno. Mondjuk jó vége lett..:)
2021. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
85%
Stepsister?🤣 #9
2021. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!