Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik Bondage/BDSM téren élvezik, ha dominálhatnak? És para, ha én ezt gondolatba élvezem?

Figyelt kérdés
Nem voltam még nagyon nővel, főleg ilyen téren. De gondolatba nagyon érdekel a téma, hogy egy nő dominál felettem. Kötözés, erényöv, nem hagyja, hogy elélvezzek. Parancsolgat. Kényezteti magát velem. Stb. Ugyan ez vissza fele is izgat, ha én uralkodhatok felette, de kevésbé. Lányok, ti tudjátok ezt élvezni, ha ti dominálhattok? Illetve ez para, ha én ezt élvezem? 23/F

2022. júl. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Persze, nőként ez nagyon izgalmas.

De nem értem, miért lenne "para", hogy neked bejön az ilyesmi? A bdsm egészen szokványos dolog manapság.

2022. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt így nehéz leiírni. Mint valakinek, para a városba vezetés, vagy a repülős utazás. Nekem így para, hogy férfi létemre izgat, hogy dominálnak felettem. Nehezen bízok meg másokba és kicsit para, hogy pl úgy kerülök megkötözésre, hogy bármi balul sül el, és gyakorlatilag semmit nem tudok tenni. De mégis izgat. Hiába parázok tőle.
2022. júl. 29. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagyjából leírtad mit csinál egy domina 😅 Aki domina az pont ezt élvezi, még akkor is ha nem pont ezek vannak a "repertoárjában".
2022. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek, mint te kérdező, de én ezt inkább romantikusnak fogom fel. Igaz én fiatalabb vagyok, de szerintem, az érzés, hogy a partnerem "uralkodik felettem", teljesen a kezébe adom az irányítást és neki vagyok kiszolgáltatva nagyon izgató. Bár általában elég határozott vagyok, és nem annyira tűnök szubmisszívnak, mégis vonzódom a domináns nőkhöz. Szerintem ehhez a fajta kapcsolathoz nagyobb érzelmi intelligencia szükséges szóval szerintem egyáltalán nem gáz. Sajnos nekem sincs sok tapasztalatom, mivel nem tudom hol lehet ismerkedni ilyen témában ismerkedni. De ne rosszul magad, szerintem sokan vagyunk úgy mint te! :)
2022. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan domináns lány aki úgy szereti a hatalmat hogy a másikat a földön porig alázza? Eltiporja,leköpi
2022. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm switch. Mindkét oldalon elvagyunk mindketten.
2022. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És minden lány fogékony az ilyenre? Vagy vannak akikne ez egyáltalán nem játszik?
2022. júl. 30. 10:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!