Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel nagyon erős kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nagyon erős kölcsönös vonzalmat érzünk avval biztos nagyon jó lenne a szex ?

Figyelt kérdés

Nagyon erős vonzalmat érzünk mind ketten egymást iránt.Nem történt meg semmi fizikai dolog köztünk csak beszélgetünk. Ha látjuk egymást egymásra nézünk mind ketten tudjuk hogy legszívesebben egymásra ugranánk. ilyen esetben mindig őrülten jó a szex akivel ilyen erős vozalmat érzünk ? Meddig lehet kibírni hogy ne legyen belőle szex ?

27N



2022. júl. 21. 11:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakori ez az erős kölcsönös szexuális vonzalom ?( Én életemben először érzem ezt.) ennyire erősen vagy ilyen intenzitásal még senki urnát nem éreztem.
2022. júl. 21. 20:44
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm: testileg mint ha a Teremtő kizárólag az én igényeim szerint teremtette volna: gyönyörűűűű!

Imádtunk dumálni, bulizni - de csak barátnő volt, mindkettőnknek volt kapcsolata.

Aztán vagy 4 év szuper barátság után elgondolkodtunk azon, hogy mi lenne ha összetennénk amink van?!

Majd megőrültünk a bölcs elhatározásunktól - és ágynak estünk.:)

Nem kellett volna. Életemben szex nem volt ennyire erőltetett, nyögvenyelősen szar! Még próbálkoztunk vagy kétszer, aztán elváltak az útjaink!

2022. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

Szerintem ez is egyén függő, én életemben 3 szor éreztem ilyet (nagyon erős szexuális vonzalom) a volt férjem nem volt benne...

49N

2022. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!