Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori vagy nem gyakori, hogy képcsere után is megmarad a kölcsönös szimpátia, vonzalom?

Figyelt kérdés

Nálam három alkalomból háromszor bukott a dolog képcsere után. Kétszer részemről, egyszer a másik fél részéről. Kétszer csak a szexuális töltet nullázódott, de egyszer teljes kiábrándulás.

Én nem vagyok túl szerencsés, vagy más is hasonlókat tapasztal, hogy ennyire nem érdemes anonim módon ismerkedni? Vagy már az elején képpel, vagy sehogy. Vagy ha nem cél a találkozás, akkor inkább később se legyen kép ha az elején nem volt.



2021. jún. 2. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Intim képnél nálam megmaradt mindig
2021. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
74%

Anonim módon kb 20embernek küldtem képet, ebből 2nem küldött és ők bezon ghostingoltak is.


A 18hozzàm érkezőből kb 4volt vàllalhatatlan, velük kis beszélgetés utàn ezt közöltem is, elvàltak útjaink.

2021. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem intim testrészre, képre gondolok természetesen. Hanem ahol megmutatja magát az ember hogy néz ki. Arc, akár teljes alakos.
2021. jún. 2. 13:02
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ritka, de azért nem lehetetlen. Én azt mondanám, hogy az esetek 70-80%-ban bukó a képcsere (nyilván van férfiben és nőben is olyan, akinek 100%-ban bejönnek a fotói).


És annál ritkább, minél később történik meg. Ugyanis pár hét dumálás után felépít a másik a fejében egy képet rólad, és ennek a lehető legritkábban felelsz meg. Lehet, hogy amúgy nem lenne veled semmi gondja, de a fantáziaképének már nem felelsz meg.



Ha nem működik a képcsere, akkor egyrészt elgodnolkozhatsz rajta, hogy jobb fotókat csináltass (találkozam már olyan nővel, akinek borzasztó béna képei voltak, az életben meg csinos, szexi nő volt). És persze ott van az is, ha nem vagy fotogén, én pl személyesen tudok ismerkedni, nyilván nem tudok felcsípni minden nőt, de azért nem panaszkodom. A fotóim viszon még azoknak sem jöttek sosem be, akikkel együtt voltam :)

2021. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Vegyük a badoot alapul, 100csaj 95 csalódás, agyon filter full retus, 5kg vakolat. Szóval igen, a maradék 5 is csalódás, de az csak akkor amikor elobe találkozunk és azert annyira nem nagy a csalodas de van.
2021. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Kép- és számcsere nélkül sose találkozz. Egyrészt kamusszűrés, másrészt ne legyen kakukktojás, legyen már nagyjából valami fogalmad arról hogy kivel fogsz találkozni élőben. Hogy mennyire marad meg a szimpátia... teljesen egyénfüggő. Az ember vizuális típus, számít a kinézet IS. Ettől még nem adonist/playmatet vár az emberek többsége.

A képcserét jobb az első 3-4 levélváltáson belül megejteni (de sokszor már az elsőnél). Ha vizuálisan nem lennétek szimpatikusak egymásnak akkor feleslegesen pazaroljátok az időt levelezgetéssel. Képcsere és ha van szimpi akkor kommunikáció tovább, ha nincs akkor viszlát és folytatod az ismerkedést másokkal.

2021. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ez pontosan így van.

Minél hamarabb kell a képcsere.

De egyébként meg én azt mondom, hogy aki fönn van társketesőn kép nélkül, az már eleve gyanús.

Annak takargatni valója van.


Az más kérdés, ha valaki kapcsolat mellett keres, és titokban akarja magát tartani.

De akivel levelezik, annak viszont kell, hogy küldjön képet mindenképp.

Én is ismerkedem most 50+ os ffi ként, de képcsere után sajnos megbukott a dolog minden esetben.

2021. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7: férfiként teljesen felesleges képet feltennem a társkeresőre.


Úgyis nekem kell írnom a nőknek, akkor meg bőven elég, ha az első levélben küldök neki. Viszont az első levélben mindig szoktam küldeni rögtön, így el tudja dönteni, hogy akar e egyáltalán ismerkedni velem.


És miért nem töltöm fel? Pl mert nem akarom, hogy a kollégáim lássák, ha párt keresek.

2021. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Teljesen igazad van. Sokan vannak abban helyzetben, hogy nem lenne jó, ha bárki fölismerné.

Nemrég olvastam egy történetet, ahol egy nő lebukott a munkahelyén, mert ugyan van családja, de fiatal lányokat keresett az egyik portálon, tehát biszexuális.

Kellemetlen lett a helyzet.

2021. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan vannak abban helyzetben, hogy nem lenne jó, ha bárki fölismerné."


Nincs rejtegetnivalóm, viszont mivel 0db nő fog rám írni, így az adatlap, meg a fénykép teljesen másodlagos. Férfiként egy jó bemutatkozó levelet kell tudni írni


Ha a nők itthon is olyanok lennének, mint pl a skandináv országokban hogy simán rád írnak, randira hívnak, ha szimpatikus vagy, akkor mindjárt más lenne a helyzet. De itthon akkor sem lép, ha amúgy szívesen megismerne, mert ugye "jáj, az a férfi dóga"

2021. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!