Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiként azt érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként azt érzem, hogy szükségem lenne valakire, akivel újra jól érzem magam, rám mosolyog, és újra érzem egy nővel a kölcsönös szimpátiát. Talán egy kis flört hiányzik leginkább. Tudom, nem normális, de más is van ezzel hasonlóan? 31f

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi torten a felesegeddel ? Miert vele nincs kolcsonos szimpatia ,vele is lehet flortolni meg ha a parod akkor is
2019. febr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy férfi ha a feleséged mellett kacsingatsz ,undorító

Ezek nem indokok

Ez csak férfi hiszti

2019. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Hát járj olyan helyekre, ahol kicsit flörtölhetsz. Ez még nem akkora bűn és szerintem erre minden embernek szüksége van időnként.


Én szoláriumba járok és kondizni, ahol a pultosok általában jó csajok és mindig nyitottak egy kis flörtre.

2019. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ki mondta, hogy a vonzalom örökké tart ugyanaz az ember iránt?
2019. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáljátok feldobni a házasságotokat. Ülj le és beszéld meg a gondjaidat a feleségeddel. Lehet neki is vannak problémái, amit ha megoldotok, akkor minden újra a régi lesz.
2019. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Látszik, hogy olyanok írtak ide akiknek tuti nem volt még 5évnél hosszabb kapcsolatuk....

Vannak ilyen hullámvölgyek, de aztán történik valami amitől megint beindul a házasság és megint évekig olyan lesz mint az elején. Sokan nem bírják kivárni és ezért van ennyi válás is

2019. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a flört után már nehéz megállni. Válni akarsz? Ha még nincs gyerek, akkor lehet, hogy jobb még most,mint 10 év múlva.
2019. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Baromság emiatt elválni, mint írták, a hosszú ideje tartó kapcsolatokban ez előfordul. Nem lehet mindig tökéletes egy házasság. Inkább a feleségeddel rosszalkodjatok, próbáljátok új dolgokat hozni a szexuális életetekbe. Valósítsatok meg valami régi vágyat, amit eddig még nem mertetek. Az fogja visszahozni azt a tüzet,a férfiasság érzését, amit most hiányolsz.
2019. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Tudom, nem normális, de más is van ezzel hasonlóan?"


Igen, más is. 99 % valószínűséggel a feleséged is így érez.


Úgy érzed, te ugyanolyan figyelmes vagy vele, mint régebben, próbálod a tüzet visszahozni a kapcsolatotokba, új közös élményeket kitalálni, hogy ne szürküljenek el a hétköznapjaitok, de ő nem viszonozza, nem nyitott rá?


Vagy te is csak úgy belepunnyadtál abba, ami most van?

2019. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hibás a feleségem, olyan nem is lehet, hogy egyszerűen én vágyok erre, anélkül hogy mást (őt) hibáztatnék? Én vállalom, hogy ez nem korrekt, de attól még sajnos szeretnék ilyet...
2019. febr. 4. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!