Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy a 46 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a 46 éves anyám 18-22 éves fiúkat hoz haza, flörtöl velük és már le is feküdt néhánnyal?

Figyelt kérdés
Korábban sosem csinált ilyet. Most vajon miért teszi?

2019. jan. 8. 16:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Ha megteheti...
2019. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Engedm iss!
2019. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Én 22 évesen egy 40 éves elvált nővel szexeltem, akinek akkor két, egy 18 vagy 19 és egy 6 éves lányai voltak.


Szerintem normális, bár gyermekként nyilván nem éled meg jól és azt hiszem mindünket zavarna a te helyedben, viszont nyilván nem csak a te szemszöged létezik, hanem anyukádé is, vagy a srácoké, akikkel dug.

A gyerekeket amúgy általában zavarja a szülő+szexualitás téma, a gyerek (akárhány éves) sosem szeret belegondolni abba, hogy a szülője is szexel, él nemi életet, kíván, stb.

2019. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%
kamu
2019. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem gáz, de ő tudja.
2019. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kinek mi köze hozzá, hogy mit csinál édesanyád?

Azt csinál, ami neki jól esik. És ezzel nem sért törvényt, nem bánt senkit.

2019. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#3 nem vagyok már gyerek.

#4 sajnos nem kamu!

2019. jan. 8. 17:06
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
Nincs valami ilyen 'kapuzárási pánik'? Hogy mondjuk most pl egyedül van, nincs párja , máhogy állandó, és akkor megijedt, hogy már nem lesz fiatal, és nem fog kelleni senkinek? Vagy valami ilyesmi. Leet az is, hogy nem tudja elfogadni az idő múlását. Vagy pedig amikor annyi idős volt ő is, ilyen 18-22, akkor, akkor nem tudta kiélni magát, vagy szülők által vissza volt fogva, vagy nem mert, bátortalan volt, és akkor most akarja ezt kiélni. Megélni a fiatalkorát amit elvesztegetett. Vagy pedig tökre örül annak, szal ez őt boldoggá teszi, hogy még a fiatalabb pasik között is kelendő.
2019. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
*szal nem csak boldog lesz és felemeli őt érzelmileg, még talán az önértékelésére is pozitívan hat; hogy még pl huszonévesek is dekoratívnak, meg szexinek, vonzónak, dögösnek találják:) Jót tesz az önértékelésének, egójának; táplálja az önbizalmát:)
2019. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%
*Vagy pl lehet, hogy a saját korosztájában nem talál megfelelő beszélgetőpartnert. Vagy pl ő pörgősebb. Mert ilyen pl fordítva lehet, hogy többet előfordul, hogy pl van egy fiatal, és a saját korosztályával nem találja a közös hangot. És akkor ennek a fordítottja valahogy lehet talán. Vagy pl ő fiatalabb szellemnek érzi magát; tehát lehet ő ilyen pl fiatalos lelkületű. Akár pl tényleg ilyen pörgősebb, lazább, lendületesebb is; nem befásult, mint talán adott esetben a korosztálya többi tagja
2019. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!