Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy a 46 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a 46 éves anyám 18-22 éves fiúkat hoz haza, flörtöl velük és már le is feküdt néhánnyal?

Figyelt kérdés
Korábban sosem csinált ilyet. Most vajon miért teszi?

2019. jan. 8. 16:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Durva, nagyon durva. Szerintem nem helyes cselekedet.

Valami hiányzik az élletéből (vagy valaki, korban hozzá illő valaki).

2019. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%

Megértem, hogy ez neked furcsa érzés anyukáddal kapcsolatban, de önmagában nincs vele semmi rossz.

Gondolom elvált, nincs állandó partnere, ezért keres egy kis élvezetet az életben.

Próbálj meg nem foglalkozni ezzel, elvégre ő is, te is felnőtt ember vagy, nincs közötök egymás szexuális életéhez.

2019. jan. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%
Te is kereshetnél valami más elfoglaltságot magadnak ahelyett,hogy mások életében turkálsz,főképp,hogy anyádéban.
2019. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22. és 23. Lehet, nem a kérdezőben van a hiba, hogy az anyja kiteregeti előtte a magánéletét, ami nem rá tartozna. Válaszolás előtt ezen érdemes lett volna elgondolkoznotok. Ja, ez a gyakorikérdések, itt nem szokás gondolkozni, csak lökni a szöveget, ami elsőre eszünkbe jut, értem.
2019. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
88%

Valószínű így közeledvén az 50-hez, az a tudat, hogy fiatal pasiknak bejön, növeli az egoját.

Amivel nincs is baj, mert ha másképp nem tudja akkor táplálja igy ebben a formában...

DE!!! Mind ezt úgy kellene tennie, hogy ebből a gyerek semmit ne vegyen észre!!! Hisz egyrészt ez nem rá tartozik, másrészt hatalmas hibát követ el példamutatás szempontjából s mint Nő, teljesen hiteltelenné válik a gyerek szemében!!!

Sajnálom, hogy neked ezt át kell élned :(

Ne hagyd, hogy ez hatással legyen rád majd a kapcsolataid szempontjából a jövőben!!!

2019. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Örülnék egy fiatal fiunak!!!!

aki engem kiván!!!!!!

2019. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!