Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akivel nagyon erős kölcsönös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel nagyon erős kölcsönös vonzalmat érzünk avval biztos nagyon jó lenne a szex ?

Figyelt kérdés

Nagyon erős vonzalmat érzünk mind ketten egymást iránt.Nem történt meg semmi fizikai dolog köztünk csak beszélgetünk. Ha látjuk egymást egymásra nézünk mind ketten tudjuk hogy legszívesebben egymásra ugranánk. ilyen esetben mindig őrülten jó a szex akivel ilyen erős vozalmat érzünk ? Meddig lehet kibírni hogy ne legyen belőle szex ?

27N



2022. júl. 21. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Én is voltam egy amúgy fullos csajjal, aki tengeri csillag volt az ágyban. Ezt előre nem lehet tudni.
2022. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno egyszer éreztem ilyet, ellenáltam.

Később úgy éreztem csodás lenne, megkerestem a srácot.

Soha olyan béna nem volt a dolog.

Még 3 alkalommal megpróbáltuk, ő élvezte, én egyszer sem.

Elillant a pillanat, gondolom.


31n

2022. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Háááát... nyilvánvalóan nagyobb az esély arra hogy jobb a szex azzal akit erősen kívánsz s ágyon kívül is megvan a kémia, szikra, hullámhossz. Ez még nem garancia arra hogy az ágyon belül is flottul mennek a dolgok, de... Ha ennyire erős a vágy mindkettőtök részéről akkor miért nem próbáljátok ki??? Felnőtt emberek vagytok, 27 évesek vagytok nem 12.
2022. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

Lehet, hogy párkapcsolatban vannak mással.

2022. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Sokszor jobb úgy, hogy semmi elvárás nincs.

2022. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#4 akkor meg miért agyal rajta kivel milyen lehet a szex? Ha idáig eljut valaki akkor ott már akad némi prücök a kapcsolatban.
2022. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A puding probája .....

6 A gondolat szabad, a fantázia hadd szárnyaljon! Nincs semmi prücök!

2022. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, és igen, bejött. Azóta már a feleségem.


Mindazonáltal szerintem sincs a kettő között összefüggés, sőt ha ezért még a pasi rágörcsöl, hogy jobban teljesítsen, akkor gáz van,ill. lesz, ezért kár volt lábat mosni. Mint #2-nél.

2022. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben van ez, lehet, nem is tudnátok egymással mit kezdeni.
2022. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Párszor fordult elő ilyen, volt, akivel fergeteges lett és szerelem, volt, akivel borzasztó.

Szal erre nincs egy általános jól bevált recept.

Meg lehet próbálni, ez úgyis akkor derül ki.

N

2022. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!