Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyógymasszőrnő meddig masszíro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógymasszőrnő meddig masszírozza a lábakat, ha hátólról fenekem közepéig, ill. elől egészen a szeméremdombig, az általános vagy jelzés értékű, hogy többet is vállalna?

Figyelt kérdés

Nem voltam még előtte masszőrnél. Privát, magánszalon, nem holmi állami rendelő.

Első alkalommal alsóban kérte, hogy feküdjek fel. Törülközőt azért tett deréktájra. De félrehúzta a boxert, behúzta a fenekembe, akár egy tangát. :-o Lényegében szinte az egész fenekemet is megmasszírozta. Kérdezte, kellemes-e. Naná, hogy igennel feleltem, hiszen nagyon jól esett.

Majd amikor előlről kezelt, szintén benyúlt a nadrág alá és már azt vártam, mikor löki félre a farkam, annyira közel járt. Kezdett merevedni a szerszámom, amikor éppen tovább haladt. (ezt leszámítva nem állt fel, hiszen nem tudtam (még) komolyan ellazulni előtte)

Második alkalommal szűkebb boxerben voltam, akkor külön kérte, inkább vegyem le. Akkor egy pillanatra még hozzá is ért a herémhez hason fekve, de dolgozott tovább, mintha mi sem történt volna. :-o ;-)

Nem zavaró, így nem szoltam. De nem tudom eldönteni, ez belefér a gyógymasszázs kategóriába. Tehát van ez így, megesik, nem kell belegondolni többet, mint ami. Vagy nyitottságot jelenthet a "több is belefér" helyzet felé. (?)

Rákérdezni nem merek!



2022. júl. 19. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hatareset
2022. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb adj neki te is valami jelet, ha úgy van. Azután kiderül mi a helyzet
2022. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon határeset, de amelyik masszőr "happy finisht" is kínál az olyankor amikor látja hogy a vendég rágyógyult a témára magától felajánlja (az összeg közlésével együtt).
2022. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Női masszőrnél voltál?
2022. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4#

Ahogy írtam: "Gyógymasszőrnő", tehát igen. Ráadásul, nagyom szimpatikus, egy hullámhosszon vagyunk, átlagos, de igen kellemes hölgy.


Az elég jel, ha feláll a dákóm? ;-)

2022. júl. 20. 02:14
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a személyek silányítják ezt a szakmát!
2022. júl. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Legközelebb, ha ven kedved hozzá, amikor hasonfekve lecsúszik a keze a comjaid közé, emeld meg kicsit a csípőd, esetleg többször, ha áll a cerka. Ha még lejjeb csúszik a keze, akkor be fog nyúlni a zacsi alá, ahol ugye ott a farkad. Ha ez így lesz, akkor már nincs visszaút.

Te meg közlöd, hogy inkább megfordulnál hanyattra.

És ennyi. Aztán finoman simítsd lentről a vádlijától felfelé a lábát hátul. Ha elhúzza magát, akkor nem lesz semmi, ha nem, akkor élvezi.

A többi jön magától. Én pl ezt tenném.

2022. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

6#

Mármint az ilyen vendégek, vagy az olyan masszőrök, akik többet is vállalnak?

A vendég nem rontja a masszőr melót, ő előadja az igényeit, ha kap extrát, hát kap, ha nem, akkor nem.


A masszőr, aki többet is vállal még lehet jó szakember. Amennyiben neki belefér az extra is, akkor valószínű valahol élvezi a dolgot. Tehát, lelke rajta!

Jártam már ilyen és olyan masszőrnél egyaránt. De kijelenthetem, a masszázs mindegyiknél jó volt (egy béna sztk-s masszőrt kivéve). Az extrát pedig csak akkor vállalják néhányan, amikor megvan a kellő kölcsönös szimpátia, talán vonzódás. De volt szexkapcsolatom taxis nővel, ételfutárral, fodrásznővel, munkatársnővel, de még dokinővel is, akikkel a munkájuk által ismerkedtünk meg. Ezek szerint, ők mind elitélendők? :-o

Hozzátenném, az extrát vállaló masszőrnők többsége nem kért külön pénzt ezért! (hosszútávon törzsügyfél voltam, vagyok)

2022. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
A masszőr dolga nem a szexuàlis szolgáltatás. Hanem a test és a lélek megnyugtatása, az érző idegek ellazítása.
2022. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

9 -látszólag tök igazad van - és mégsem!

"Hanem a test és a lélek megnyugtatása, az érző idegek ellazítása."

Nos, ha nekem merevedik, akkor nem tudok jobb nyugtatót és az idegeim ellazítására jobb módszert, mint ha elélveztet!

Ha nem tenné, ott maradnék felajzottan, kielégítetlenül megnyugvás nélkül. Azért meg nem fizetek!

2022. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!