Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egyertelmu, de nem tul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyertelmu, de nem tul kihovo jelzes van, amibol egy ferfi leveszi, hogy bejon egy lanynak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Megjelensz előtte egy BA$ZNÁK feliratú párducmintás topban(alatta melltartó nélkül) ami mögül peckesen virítanak a kis bimbócskáid.
2022. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A FÉRFI tudja, ha bejön egy LÁNYNAK.

De arra csak egy NŐ képes, hogy felcsigázzon és magába bolondítson egy férfit

2022. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendkivul hasznos mindket valasz.
2022. jún. 28. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemezéssel indult, aztán mikor mosolyogtam és ismét találkozott a tekintetünk, volt, hogy leszólított, de olyan is, mikor ismét megfordultam és láttam ő is, akkor megálltam és odajött.
2022. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belenézel a szemébe. Ez nem jelzés, hanem emberismeret, tapasztalat, rutin. Te is észreveszed ha valakinek szimpi vagy nem?
2022. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Ha BIZTOS akarsz lenni, akkor színt kell vallanod.

Pech.

2022. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Angliában egy Amazon raktárban dolgoztam egy hétig az akkori barátnőmmel, ügyes modern rabszolgaként, és amikor láncra verve álltunk sorba a szekuricsi kapuk előtt a műszak végén, egy csaj állt mögöttem, a barátnőm előttem és a csaj belemarkolt a seg.gembe. Vissza fordultam meglepődéssel az arcomon, és a hölgy csak pimaszul és szótlanul mosolyogva nézett a szemembe. Szerintem tetszettem neki😝.
2022. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!