Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt ez a jelzés egyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt ez a jelzés egyértelmű, hogy bejön nekem, vagy nem akar megdugni?28N

Figyelt kérdés

Aranyosan megpusziltam, pont kijött egy vicces szituációban. Ugye ha simán barátot puszilsz, akkor ahhoz sima arckifejezés dukál. De ezt cukisra vettem, levehette, hogy vonzónak találom.


Szerintetek igaz az, hogy ennyi nem elég, és némely férfihez le kell tolni konkrétan a bugyit hogy vegye a lapot?


Írd le a nemedet is, látni szeretném ha férfi válaszol.


Privire nem reagálok.


2021. okt. 25. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted egy puszitól tudni fogja hogy azt akarod hogy megdugd? Ennél azért több kell...
2021. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen van úgy hogy konkrét jelét kell adni hogy ha szeretnél vele lefeküdni! A puszit elkönyvelhette mint egy baráti vagy de aranyos vagy ilyesmi ...

f

2021. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha előttem lehajol miniszoknyában egy csaj és bevillan a bugyija és még rám is néz, közben pedig szopkodja az ujját na igen akkor tudom ez kefélni akar. Attól, hogy kapok egy puszit vagy megölel még nem jövök rá.
2021. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Én mást szeretnék látni nálad, kérdező. Nos, ha cuki fejet vágsz, berakhat friend zoneba is. Vagj riba nc fejet. 33F
2021. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Van aki annyira mamlasz, igen..

De elméletileg egész ügyesen próbáltad jelezni..

2021. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

mi ferfiak sokkal egyszerubbek vagyunk. Nem vagyunk gondolatolvasok. Siman meg kell mondani, mit akartok. Ertem en, hogy nem olyan romantikus meg minden, de tenyleg egyszerubb.


ez sajnos sok parkacsolatnak a problema/veszekedes forrasa.

2021. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak ennyi volt. Egyszer közelebb is kerültünk egymáshoz közben. Teljesen véletlen volt, de ha kényelmetlenül éreztem volna magam, akkor lett volna lehetőségem elhúzódni, de nem tettem. Ez sem elég akkor?
2021. okt. 25. 17:47
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Puszitól nem fogom gondolni,se a cuki nézéstől,de ha mondjuk rendesen lesmárolsz vadul,akkor igen.40F
2021. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Williamspear ***** válasza:
90%

Atya jó isten... 28 évesen ilyen gyermetegek a nők 😱


F

2021. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2%

Tesokaim! Sziasztok Ūdvözöllek Titeket!

Az a Férfi, aki nem ért ennyibol,

Ő NEM Férfi!!


Kezdjuk ott hogy nincs olyan,

Hogy barati alapon puszi! Ha már egy nő puszit ad egy ferfinek. Akkor ő bizonyara kedveli őt de nem csak jo hiszemusegbol! Csak ugy nem ad neki puszit foleg ha baratja van!


A férfi nem férfi, hanem kishaver!


Nem nem akarja megdugni a kerdezot,

Hanem keptelen rá ezert nem tudja..


F

2021. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!