Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány szemez velem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szemez velem és mosolyog az egyértelműen azt jelenti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Ez csak azt jelenti hogy nyitott velem az ismerkedésre, vagy szexben is benne lenne?
2021. máj. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán... talán szimpatikus vagy neki - szólítsd meg, beszélgess vele és kiderül. Azt ne várd, hogy ha váltasz két mondatot máris bokáig benedvesedik. Az majd a folyamat - megszólítás, kommunikáció, szimpátia, bizalom elnyerése, vágy felkeltése - legvégén van.
2021. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,csak pszichopata.
2021. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet csak az egóját növeli. Én fenntartásokkal szoktam kezelni.
2021. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én szemezek egy pasival és mosolygok rá akkor benne vagyok a szexben.
2021. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt egyértelműen, és pláne nem kell egyből szexre gondolni. Nyiss felé, és majd kiderül.
2021. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy csak szórakozik veled. Ha valóban tetszel egy lánynak, akkor semmilyen arra utaló jelet nem ad.
2021. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hergelni akar, lehet hogy tényleg szeretne valamit. Ha ilyen jelet kapsz akkor amúgy nyugodtan menj oda max nem lesz belőle semmi. :)
2021. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!