Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt ez a jelzés egyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt ez a jelzés egyértelmű, hogy bejön nekem, vagy nem akar megdugni?28N

Figyelt kérdés

Aranyosan megpusziltam, pont kijött egy vicces szituációban. Ugye ha simán barátot puszilsz, akkor ahhoz sima arckifejezés dukál. De ezt cukisra vettem, levehette, hogy vonzónak találom.


Szerintetek igaz az, hogy ennyi nem elég, és némely férfihez le kell tolni konkrétan a bugyit hogy vegye a lapot?


Írd le a nemedet is, látni szeretném ha férfi válaszol.


Privire nem reagálok.


2021. okt. 25. 17:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
92%
Cukisan adod a puszit neki, és nem húzódsz el tőle? Nagyszerű, ebből miért kéne azt gondolnia egy férfinak, aki szexet akarsz tőle?
2021. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg bizonytalan, félénk típus a srác. Próbáld szóban rávezetni a dologra.
2022. febr. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!