Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt ez a jelzés egyértelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt ez a jelzés egyértelmű, hogy bejön nekem, vagy nem akar megdugni?28N

Figyelt kérdés

Aranyosan megpusziltam, pont kijött egy vicces szituációban. Ugye ha simán barátot puszilsz, akkor ahhoz sima arckifejezés dukál. De ezt cukisra vettem, levehette, hogy vonzónak találom.


Szerintetek igaz az, hogy ennyi nem elég, és némely férfihez le kell tolni konkrétan a bugyit hogy vegye a lapot?


Írd le a nemedet is, látni szeretném ha férfi válaszol.


Privire nem reagálok.


2021. okt. 25. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

#9.en is ezen gondolkodtam...

De rájottem hogy a kerdezo nem nő 🤜💋

2021. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
3%

Megy a lepontozas ugy latom

Online megy a jatek a betukkel

Szemelyesen jobb dumalni en azt mondom..



Ki ez a csávo te? Megharagudott mert megkerdeztem tőle hogy megvan még az asszonyod? Na hát mindegy ha en ram huzgalod a szádat. En erre csak azt tudom mondani hogy ha neked megvan az asszonyod nekem meg már megvolt!

Csákány 🤣



Profi Férfi vagyok es Hõlgyek jelentkezeset várom😉👌

2021. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem kamu a kérdés, akkor az a pasi egy idióta. Aki nem veszi a jeleket meg alapból ilyen töketlen, attól én már nem is akarnék semmit!

Szóval szerintem jól csináltad, a pasit offold mert lúzer.

24L

2021. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%

Velem foglalkozzatok Nők! Ki jon velem ebedelni?


Vér Verejték Tisztelet

Az elso kettot te adod

A harmadikat elnyered

2021. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13: Szerintem is az!
2021. okt. 25. 18:45
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Hetente egy rakat no megpuszil akikrol tudom hogy kapcsolatban vannak vagy nem jovok be nekik de baratok, kollrgak vagyunk. Konkretan semmi jelzeserteke nincs
2021. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: Azokkal nem találkozgatsz kettesben.
2021. okt. 25. 18:59
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Internet...minek itt öcsém..
2021. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Muti meg milyen az a cuki nézésed :D :D
2021. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

"Azokkal nem talalklzgatsz kettesben"


De, tobb novel is talalkozom kettesben akikkel nem akarumk semmit egymastol.


Az a helyzet hogy mivel a ket nem kozti viszony nagyon laza es informalis lett, egy puszi, nehany talalkozas, egy kis flort egy barati kapcsolatba ugyanugy belefer es egyaltalan nem egyertelmu jel. Es ha egy ferfi ezek alapjan beprobalkozik akkor jo esellyel egy nagyon kinos visszautasitast kockaztat es egy baratsag elveszteset. Mu kahelyen meg kinosabb.

2021. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!