Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a csók indíthatta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csók indíthatta ezt be nála?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú haverommal veszekedtünk. Épp kísértem haza, mikor valamire hanyag módon reagalt és visszafordultam hogy hagyjon békén, ő jött utánam. Egy emeletes ház előtt megálltunk és mondta hogy ne haragudjak csak rosszul fogalmazott, akkor mondtam neki hogy nem is vagyok fontos neki és válaszolta hogy pedig az egyetem első napja óta nagyon bejövök neki. Akkor nagyon hevesen elkezdtünk smárolni, nekinyomott a falnak és közben simogatott, ettől teljesen felizgultam és ráfogtam neki lent, éreztem hogy kemény volt. Akkor megfogta a kezem és elvitt egy sötét parkba ahol egy padon elkezdtünk orálozni, megujjazott, de mivel hangokat hallottunk, felmentünk az ő lakására és ott folytattuk, rendesen kaptam, és rohadtul jó volt. Eleinte mindig tartottuk a 3 lépés távolságot, mint barátok, de akkor is lattam már hogy mintha 1-1 ölelés után állna neki, viszont igazi csók sosem volt köztünk. Az első csók után viszomt azonnal megdugott, a smárolás hozhatta ki ezt belőle vagy régebb óta elhúzódó szexuális vágyak lehetnek ezek már?

2022. júl. 19. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Te sem vagy nő😅
2022. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Régóta gyűjti a patront.
2022. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Yep.

A csók az első lépése. Viszont nem a csók az amitől előjönnek az ingerek, hanem attól, hogy szabad a pálya. Ha a csók megy akkor minden megy.

2022. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akámilyen hihetetlen, de nő vagyok xd

Atról még hogy valaki számára ez a helyzet nem elképzelhető attól még velem megtörtént😅😅

2022. júl. 19. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Bizonyítsd! 😅
2022. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2022. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21
2022. júl. 19. 17:57
 8/10 Williamspear ***** válasza:
42%
21 évesen ennyire tájékozatlan nő vagy? 😱
2022. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég rád volt indulva, a csók azt jelezte szabad a pálya s mint kitűnik a leírásodból te sem tiltakoztál 😂 A spontán dolgok kellemesek tudnak lenni, de azé' remélem gumit használtatok :)
2022. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Te se vagy nő.

De ezeket "nem vagyok fontos neked" hisztiket kapcsolatban is nehezen viselném el, nemhogy "haverságban". Ilyet bevágna egy haverom ott hagynám, nem futkorásznék utána vagy kiröhögném.

2022. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!