Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akart csókot adni nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akart csókot adni nekem?

Figyelt kérdés
Egy fiú nagyon jól tudja hogy bejön nekem, szeret velem flörtölgetni de a barátnőjével van. Látta rajtam már hónapok óta hogy nagyon szeretnék csókolózni de sosem történt meg. Ezt egyszerszóvá tettem hogy me húzza most már az agyam válasszon, válasz az volt hogy legyek a legjobb barátja, a mostani nője pedig a nője. Ekkor azt momdtam hogy órökre békén szeretném hagyni, megkért hogy utoljára még kísérjem vissza a kolijába, ott elköszönéskot lesmárolt. Miért smárolt le ha elötte hónapokig csak húzta az agyam a csókkal?

2022. jún. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert talonban tart. Valószínűleg mással is be fog próbálkozni. Komolyat ne nagyon várj tőle.
2022. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a b terv, neki neg kényelmes hogy talonban tud tartani arra az esetre ha a mostani nővel nem úgy alakulna a dolog. Nem szabad ilyenekre belemenni mert csúnya pofáraesês lesz a vége.
2022. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
De amúgy hogy lehetsz ennyire buta? Ez már nekem fáj.
2022. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Besoroztak, kiképeztek, megtörték az önbecsülésed, de elengedtek haza... igen, tartalékos vagy.
2022. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
🚨 Dráma🚨Dráma🚨Dráma🚨
2022. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szar vagy
2022. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kispados lettél.
2022. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!