Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak a csókot, ölelkezést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a csókot, ölelkezést szeretem, de a szexet sokkal kevésbé, akkor ez az első ex pasi “hibája”? Ha megtalálom azt, akihez tényleg vonzódom, akkor a szexet is ugyanúgy akarni fogom vagy ilyen pervezetlen ember vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Az első férfival nem volt jó vagyis nem olyanra sikerült, amilyenre elképzeltem. Mind a ketten szüzek voltunk. A férfi nem akart előjátékozni, ezért sok sikertelen behatolás történt. Érzelemmentes volt az egész arca, pedig elvileg nagyon várta ezt az alkalmat. Párkapcsolatban voltam vele. Azóta nem találtam olyat, akihez jobban vonzódnék. Mondjuk nincs alkalmam új embereket megismerni csak neten keresztül vagy az utcán.

Ettől mehetett el a kedvem az egésztől? Jobban belegondolva ezelőtt sem izgatott a téma, de megőrülnék akár egy puha, meleg öleléstől (csak attól, aki tényleg tetszik nekem). Ezt viszont a legtöbb ember nem hiszem, hogy eléggé értékelné, de nem tudom magamat a napi szexre kényszeríteni. Most így érzem… de, aki ilyen helyzetben volt, annak lett változás?



2022. jan. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazi idiota az a pasi. Igen, o vegette van.
2022. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem csodálkozom hogy így érzel. Sok a selejtes férfi, beletaláltál egybe. Téged a mély intimitás érzése hozna hangulatba a szexhez, ehhez olyan ember kell aki keresi a másikkal való kapcsolódást minden szinten. Ha lesz olyan partnered aki tudja majd hogy hogyan játsszon a lelked húrjain és a testeden is az lesz a neked való férfi.
2022. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Lehet egyébként, hogy akarnád a szexet te is néhány jó élmény után.

Nincs is annál jobb, amikor a pasiról még le se került a nadrág, de te már elmentél kétszer :)

2022. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!