Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki menszesz alatt is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki menszesz alatt is ugyanugy el szexualis eletet mint amikor nem menstrual ?

Figyelt kérdés
Azok a lanyok akik menszesz alatt is szexelnek hogy mentetek bele elsore ?

2021. okt. 31. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy,de ez csak egy nem finnyás emberrel lehet.
2021. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm, hogy akkor is kívánta. Akkor gumit húztunk.
2021. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mentem bele hogy nem undorodom tőle és nincsenek olyankor sem nagy fájdalma m
2021. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor csak masztizni szoktam.
2021. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Én egy exemmel csináltam így, annyira szerettem és annyira szerelmes voltam belé, hogy maga volt a gyönyörök gyönyöre amikor kinyalhattam úgy, hogy megvolt neki.

Finom volt, nem volt rossz íze, szaga stb. Utána gumi nélkül szexeltunk.

Érdekes, hogy szex után elmentem vizelni és piros volt a vizeletem.

Rendszeresen csináltuk mikor megvolt neki. Az elején nagyon ellenkezett, de amint hozzá értettem az álló farkam azonnal rákapott. Kicsit szexmanias is volt, ezért könnyen betudtam csalni a "malnasba".

2021. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy akkor is dugni akarok, és a pasi nem ellenkezett N
2021. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyalást leszámítva igen, pontosan ugyan úgy. Sőt, még jobban is kívánom, ha nem görcsölök. Keveset vérzek+tabit szedek, leterírek egy törölközőt, és ennyi, megy minden ahogy szokott.
2021. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretnék, de a férjem nem szeretne olyankor. Megértettem és elfogadtam.

Az exem nem ellenkezett, alám csapott egy törülközőt és adj neki.

Menzesz alatt sokkal jobb, olyankor nagyobb az "étvágyam" és intenzívebb az orgazmusom is.

Nem kérek privátot!

2021. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint amúgy. Olyankor segít is a hasi görcsökön, úgyhogy ajánlatos is.
2021. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam akkor is.

Általában gumival szoktam szexelni, de ha megvan, akkor nélküle is engedem.

De volt olyan is, hogy "finnyás" volt a fiú, neki azt mondtam, hogy gumival nem lesz véres, ő semmit nem fog ebből észrevenni.

Annyi, hogy nyalás nincs ilyenkor. Nekem mondjuk nem lenne ellenemre, de nem fontos, úgyhogy még sosem kértem és nem ajánlotta fel senki. Bár egyszer találkoztam egy fiúval, aki azt mondta, hogy ő annyira imádja a nőket, hogy nyal akkor is. (Vele nem volt semmi, mert csak ismerősök voltunk.)

2021. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!