Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatotokban ki mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatotokban ki mondja többször, hogy szeretlek, ki kezdeményez többször szexet, ki ad többször csókot/puszit?

Figyelt kérdés

Egyértelműen egyikőtökre igaz a kezdeményezés, vagy egyenlőnek érzitek?

Szoktad azt érezni, hogy többnyire mindig te akarod megcsókolni, ő csak egy puszit ad, vagy adna, ha nem váltanál csókolózásra pusziból? Vagy hogy magától nem kényeztet orálisan, csak ha kéred? Vagy pl az ölelés melyikőtök kezében van ott gyakrabban?

Nálunk például én hamarább csókolózom, inkább erre vágyom, ha testi érintkezésről van szó, a párom magához ölelni szeret inkább. És beszélni az érzésekről is inkább ő a kezdeményező.

Az is érdekelne, hogy inkább testi,vagy inkább lelki közeledésben vagytok a társatokat megelőzőek.



2021. nov. 7. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a kezdeményező, mindenben, szex, csók, ölelés, szeretlek, minden. Én vagyok a bújósabb, ő nehezen mutatja ki az érzelmeit, és el kell jutnunk egy szintig, amikor ő is elengedi magát és úgymond belelendül a dolgokba. Viszont olyankor nagyon kedves, odaadó, figyelmes, és törődik velem. Sajnos erről nem tehet, aki ilyen típusú ember, ezért sok türelem és elfogadás kell, hogy az ember ezt megszokja. Én vagyok a nő.
2021. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeményezés nálunk egyenlő Ugy kb. Mindenben.csak én abban vagyok kezdeményezőbb, hogy én többször csókolom meg ot, es en többször mondom neki hogy szeretlek. Ő is mondja csak néha,a párom inkabb érezteti velem. Ugyan ugy egyenlo ahogy bujunk egymáshoz, ölelesben, es ahogy kezdemnyezzuk a szexet. Es en nem kerem tole hogy sex előtt kényeztessen, ő magától csinálja. Adja magat a helyzet.

Több mint 2 eve 7 hónapja vagyunk együtt, o eletem szerelme, annyira imadom.❤ (lány vagyok) :)



18/K

2021. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fökapitany ***** válasza:
51%
Én kezdek kb minden intimitást és én vagyok letiltva emiatt...
2022. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!