Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre nehezebb tisztán heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebb tisztán heteró társat találni?

Figyelt kérdés

Heteró nő vagyok, és az utóbbi pár évben egyre nehezebben találok tisztán heteró férfit. Tehát olyat, aki nem biszexuális. Mintha divat lett volna a férfiak közt a biszexualitás az utóbbi években.

Ezek a biszexuális férfiak pedig sérelmezik, ha azt mondom, én kizárólag heteró férfivel szeretnék kapcsolatot. Erre megkapom, hogy de hiszem MOST én kellenék nekik, és mit zavar engem az, hogy biszexek, miért vagyok előítéletes? Én meg azt szoktam mondani, miért baj az, ha heteróként csak heteró férfit akarok? Ennyire ritka már a heteró férfi?


2022. júl. 19. 17:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Rossz helyen keresgélsz.
2022. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyáltalán nem lehet sok biszex férfi, pláne olyan aki ezt fel is vállalja.
2022. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Dehogy! A heteróként megismert ffak többsége egy idő után hopp, ő biszex. Nem biszexként mutatkoznak be az ilyenek! A többség nem.
2022. júl. 19. 17:14
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem szuper, hogy végre valahára az emberek, legalábbis egyre többen, nem játszanak szerepet és mernek önmaguk lenni. :)

Az önazonosság nem divat kérdése.


A többség még így is hetero.

2022. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
16%
Alapbol ritka szerintem az olyan ember, aki teljesen hetero, a legtobb embernek vannak biszexualis fantaziai. A kulonbseg csak annyi, hogy a tarsadalom egyre jobban kezdi elfogadni a homoszexualitast, emiatt egyre tobben merik kielni es felvallalni a vagyaikat. Ami szerintem pozitiv dolog.
2022. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2-es pedig tobzódnak egyre többen! Pl: gondolt rá hogy kipróbálja ffvel, egyszer szopott már le fft, egyszer leszopták már, és sorolhatnám. Ritka kevés a tisztán heteró férfi.
2022. júl. 19. 17:16
 7/23 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem meg anno régen nem volt ennyi biszex férfi. Melegek voltak inkább többen, de vhogy megfordult az arány.
2022. júl. 19. 17:18
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Meg tudlak érteni, én pont ilyet kerestem nőben, de az is ritka manapság

A többieknek: nem érzem magam kellően jónak, ha egy saját nemű párról álmodik

2022. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Oh igen. Furának tartják már azt is, ha bennem nulla hajlam van nőkre nőként, azaz teljesen heteró nő vagyok.
2022. júl. 19. 17:25
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Mert a csajok aztán nem hencegnek a főiskolás leszbi bulikkal meg csókokkal...


Te valószínűleg az überigényes, piperkőc, festett szakálú, jómódú szépfiúkra mész. Na azok tuti, hogy biszexuálisak.

2022. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!