Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lábfétises nők? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lábfétises nők? Ha igen, akkor nekik milyen férfi lábak jönnek be? Filigrán talp vagy fontos a férfias izmos láb is?

Figyelt kérdés

Csak poénból lőttem egy "the pose" képet, amire amúgy lábfétises pasiként én gerjedek mármint csajok szemszögéből nyilván (hetero vagyok, szóval melegek kíméljenek!).

[link]


Az lenne a kérdésem, hogy nők között is vannak lábfétisesek? Ha igen, akkor hogy nyilvánul meg a lábra gerjedésük egy kapcsolatban? Vagy ők inkább az izmos lábakra gerjednek be és hidegen hagyják őket a nyalni-falni való tappancsok, mint a pasik esetében, akik (köztük én is) erre indulok be?


Mennyire lehet célirányosan ilyen nőkkel ismerkedni egy kölcsönös vonzalom reményében? Vagy elképzelhető, hogy nők között inkább aberráltak az ilyenek akik már külsőre sem bizalomgerjesztők? (ellentétben a férfi lábfétissel ami egy egészséges szexuális ösztön pasik részéről)



2022. júl. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Egy ilyen lányt ismerek aki tudom hogy lábfétises, egyik barátnőm. Barátján éli ki ezeket a vágyait, beszélt róla már nekem, ugyan úgy begerjed egy láb látványán, őt pl a barátja lábszaga is izgatja, de ugyan úgy kényezteti a barátja lábát meg a csávó lábbal szokta neki csinálni, azt ne kérdezd pontosan hogy😂
2022. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Mit nem adnék egy ilyen nőért...:)
2022. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen lányt ismertem, bár nem vallotta be, elég hasonlóan működött ahogy én is férfi lábfétisesként. Szerintem a női és férfi lábak is bejöttek neki. Ha egy lány mezitláb volt, mindig láttam, közel akar menni hozzá. De olyan is volt, ohgy házibuliban megmasszirozta egy fiu lábát (bár mindketten kicsit részegek voltak). Sajnos a csaj lába nem igazán tetszett (kicsi volt, ami nekem unalmas), de nyilvá partner lett volna a lábfétisben
2022. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!