Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet sok pasi csinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet sok pasi csinál?

Figyelt kérdés
Amikor a párom az arcomra élvez pl popsiszex után, akkor kiad olyan indiánhuhogást és ugrálgat 1-2-t. De nem csak popsiszex után, sokszor sima szex után is ha pl. akárhova élvez belém, akár popsiba is.
2022. júl. 9. 13:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, és azt mondta, ő egy filmben látta, és megtetszett neki
2022. júl. 10. 10:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Te meg ezzel kavarsz. :)
2022. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen alkalmakkor különösen jó orgazmust élt át és egyszerűen az eufória okozta öröm, élmény így bukik ki belőle. Afféle önkéntelen reakció, de mindenképpen jó jel. Örülj neki, mert ilyenkor biztosan nagyot élvezett.
2022. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vicces a csávó, egy igazi egyéniség. Konkrétan megnevettet pasi létemre is :)


Nyilván ha téged zavar, beszéld meg vele, és ha nem változtat, keress mást. De ne törd le a szarvát! Akarom mondani a tollait :D

2022. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jézusom nem tudom eldönteni hogy a pali zakantabb e vagy a csaj aki vele jár. Egy biztos beteg egy világot élünk,és mennyi degenerált futkos szabadon.
2022. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Huhogjál te is vele mikor szemen lő a spermájával,biztos vicces lesz.
2022. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!