Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi ilyet mond/csinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet mond/csinál azt mire véljem? 22l

Figyelt kérdés

Egy sráccal megvolt az első 1-2 randink ami nagyon jól sikerült, és megbeszéltük h legközelebb ha talizunk együtt aludhatnánk. Régebben felhozta ezt mindig meg h akar engem, de mostanában nem, és úgy érzem h ezt nem akarja már.

Ra kerdeztem azt mondta h nagyon is szeretné, de mintha mindig kifogásokat keres.

Lehet azért mert nem tudott teljesen elszakadni az exétől? Egyszer együtt vannak utána meg szakítanak.

Továbbá mindig féltékenykedik hogy amit vele terveztem akk mással akarom majd megvalósítani, meg h kikkel ismerkedem.

Így már nem tudom követni.

Valaki segítene? :(


2021. máj. 16. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miben segítsünk?
2021. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos lesz szex, ha ott alszol, de általában az féltékeny, aki szívesen tenne ezt azt, ha tudná, hogy nem bukik le, vagy akinek nincs önbizalma.
2021. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van félni valója akkor kifogást keres.

És olyan dolgokra gondolok, minthogy nem szeretné ha meglátná az exe mondjuk, hogy te ott alszol. Ráadásul ha néha vele van néha meg nincs az elég fura nem gondolod? Szerintem csak szeret több vasat tartani a tűzben.

Mindenesetre én most éppen egyedül vagyok és szívesen aludnék valakivel ha gondolod írj 🙄

23/F :P xD


Mindenesetre tetszel neki, de nem annyira mint az exe akivel ha sikerülne összejönne rendesen is.

2021. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már mesélte a srác nekem h az előző kapcsolatában a lányt megcsalta, és most tudtam meg h megint együtt van az exével, de már írta h nagyon féltékeny a lány. Múltkor olyat is írt h jobban szeretne velem szexelni mint az "exével"

Tényleg látszik h bizonytalan :(

De akk miért nem mondja azt h nem tudja h mit akar, vagy h nem akar semmit sem tőlem.

Ez nagyon bánt engem, mert amúgy jófej srác.

2021. máj. 16. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szeretne veled, mert újdonság vagy. Őhozzá jobban ragaszkodik, téged meghúzna egyszer azt'csá!
2021. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen tudunk dönteni ilyen helyzetben :$

Ha azt írta jobban szeretne veled SZEXELNI és nem azt, hogy jobban szeretne veled LENNI már gyanús. Nehéz helyzet de egy ilyen szituációt ott kell hagynod :(

akárhogy nézed ebből rendes szerelem, boldog kapcsolat nem fog születni már.

Szar érzés lesz pár napig, de hidd el megkönnyebbülsz pár nap vagy hét múlva. Itt már csak az érzéseiddel játszol.

2021. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a sráccal h csak szex lenne közöttünk...

Csak akk nem értem h miért ír még mindig, meg miért mondja h akarja a testem ha nem tesz érte semmit sem 😞

De igen hagyni fogom őt!

2021. máj. 16. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
CSak a szája jár a kis szűz gyereknek és próbál kitérni előle hogy valami legyen. Sajnos megijedt mert nem biztos a dolgában hogy meg tud szexelni téged.
2021. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!