Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mire véljem a pasi részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem a pasi részéről?

Figyelt kérdés
Csak interneten beszélünk, még nem találkoztunk. Egyszer volt hogy megírtam neki, hogy elmegyek tesómmal kikapcsolódni, erre azt írta, hogy én mit szólnék ahhoz, ha ő elmenne bulizni, és felszedne egy másik csajt. Azt írta, ha összejövünk, akkor nem szeretné, ha nélküle mennék csak úgy valahova.
2017. dec. 18. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
te írod mindig ki a hasonló kérdéseket?hogy van egy fickód és ezt meg ezt mondta
2017. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én most írtam ki először erről kérdést. De nincs közöd hozzá. Ha nem a kérdésre válaszolsz, ne is írj.
2017. dec. 18. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel már beszéltek egy ideje, felmerülhet, hogy akkor miért nem vele találkozol inkább... magyarán, hogy "lazán" elmész mással, de vele mondjuk nem is jutott addig, hogy találkozzatok.


Amúgy az is lehet, hogy félreértitek egymást. .. mert nem hinném, hogy mint férfi folyton rajtad akarjon lógni... az neki is ciki lenne.

2017. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a pasi egy se..fej már most

semmi beleszólása nincs hogy hova mész

ha összejönnél vele (amit én ezek után hanyagolnék) akkor sem lenne joga megszabni,méginkább hogy nélküle ne mehess sehova

magyarán be leszel zárva és nélküle egy lépést se...kissé már most féltékeny


felejtsd el inkább

2017. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Törlés, tiltás.
2017. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van. TÖrlés és tiltás.
2017. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló nem hiába kicsi a százalékod, gondolom másoknak is ilyen válaszokat írsz. Primitív vagy, remélem törlik a válaszod.
2017. dec. 18. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sikítva menekülnék!
2017. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!! Az ilyen pasi beteg
2017. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez elég félelmetesnek hat...viszont ha ezenkívül amúgy jó vele beszélgetni, és szimpatikus, akkor talán egy találkozót megér, aztán eldöntöd, hogy mi legyen a sorsa.
2017. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!