Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt írta a pasi, féljek tőle?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írta a pasi, féljek tőle? Vagy ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel írkálok egy ideje, szeretnék majd találkozni is vele. Alapjáraton rendes, intelligens, jó vele beszélgetni, de tegnap felmerült témaként a szexualitás, és mondta vele vigyázni kell. Megkérdeztem miért, erre írta hogy azért mert ő nagyon perverz, ilyennek született és olyan nőt keres aki elfogadja így és kedvében jár. Azt mondja nem kell félni tőle de tudnom kell hogy nehezen fogja vissza magát.

Ezt nem tudom mire vélni, mire érthette, olyan szövegkörnyezetben hogy “nem kell félni hogy rögtön megerőszakollak de nehezen fogom magam vissza”, őszintén kicsit ez megijesztett tőle.

Ti mit gondoltok, hagyjam inkább? Vagy adjak a dolognak egy esélyt mi sül ki belőle?

19L



2019. okt. 23. 06:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy olyan pasit, aki mellett fel sem merül az, hogy fèlsz tőle, bármilyen téren.
2019. okt. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy perverz nagyon sok féle képen értelmezhető.

Mondok is pár példát:

SM ahol ő a domináns fél. Arra gerjed ha valamilyen módon téged alárendelhet, megalázhat. Ez lehet enyhe, közepes, és durva.

Enyhe, ha pl az orgazmusodkor abba hagyja amit csinál.

Közepes, ha porosra veri a feneked.

Durva ha pl parancsolgat, és mindent meg kell tenned amit mond. Részletekbe nem mennék bele.


Vagy épp arra bukik, ha te alázod őt.

Pl azt kéri pisilj rá, vagy a szájába, és bizony gerjedhet a kaki szexre is.


Egyszóval a perverzitásnak is vannak fokozatai.

Nemes egyszerűséggel kérdezz rá, hogy mire gondolt a perverz alatt.

Mit akar, mit szeret(ne).


Ha pl kaki szexet, vagy durvább sm szexet no azt nem fogja azonnal az orrodra kötni.

Ha nem akarja elmondani, ajánlatos abbahagynod vele a beszélgetést.

Mert az ilyen pasiknak az a technikája, hogy magába bolondít utána jön elő az extrém kéréseivel.


Persze lehet, hogy csak arra gondolt, hogy ő keményen szeret dugni, de érdemes gyanakodónak lenni.

2019. okt. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Megpróbált nagyot mondani. Azt akarta tudtodra adni,hogy nagyon szeretne lefeküdni veled. Valószinüleg még nem volt perverz csaja,ha ezt írja magárol. Talán még nem is volt lánnyal és igyekezett imponálni? Szerintem találkozzatok nyugodtan, emberek közé menjetek. Igyekezz első találkozáskor nem nagyon kettesben maradni vele ameddig ezt letisztázzátok.


Én is szeretek szerepjátékot játszani, de 100% ig megbeszéltek alapján. Pl barátnőm szereti a vadabb dolgokat multkor azt kérte játszunk betörőset aki "megerőszakolja" ,de ezt nem az első randi előtt mondta az is biztos..

2019. okt. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp megkérem majd hogy fejtse ezt ki bővebben. Csak nem tudom mit takar ez a “nehezen fogom vissza magam” szöveg nála, és kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2019. okt. 23. 07:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ne kérdezz tőle semmit, ne égesd le magad, engedd el.

Keress magadhoz valót.

1. nem a szájának kéne járnia, hanem tennie, és nem írásban.

2. a szex olyan játék, ami mindkét félnek jó, és akkor van vége amikor mindkét fél kielégült, vagy úgy érzi.

3. miért magáról szól a történet, és miért nem rólad?

Kit érdekel, hogy Ő perverz, neked kell örömet okozzon, nem magának! = Önző, gyorstüzelő, puhap.cs.


Szóval keress magadnak olyan pasit aki nem fenyeget, aki neked udvarol és neked akar örömet szerezni, és akinek a szemnélyed a fonos és nem a puncid!

2019. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi állatok nem figyelmeztetnek, de a gyerek se lehet százas. Hagyd a francba.
2019. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
5. Szánalmas vagy,minden kérdéshez ezt írod és a női pártag milyen örömöt okoz?
2019. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

HAgyd a fenébe.

Mert vagy nem tudj mit akar , még szűz és menő akar lenni, vagy ha ilyeneket akar akkor is .

Mit csinálsz ha tényleg nem tudja vissza fogni magát és megszorongatja a nyakad?

2019. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja normálisan elmagyarázni, hogy mitől, miért és mennyire perverz (és tisztában van a szó jelentésével) akkor hagyd a francba! Hát kell neked egy perverz barom?...
2019. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Ha neked ez így nem jön be, engedd el. Ha félsz tőle, nem lesz jó.


Engem felizgatna ez a duma, de nem vagyunk egyformák.

2019. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!