Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az, ha egy pasi dominán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha egy pasi domináns? Miket csinál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sokan úgy gondolják, hogy az a domináns, aki aláz, kényszerít, meg BDSM dolgokat csinál. Persze, ezek is bele tartozhatnak, de ezek nélkül is lehet valaki domináns. Nálunk úgy van, hogy inkább a párom irányít, és elég keményen megdug (de én is élvezem persze) nagyon szenvedélyes. Néha enyhén lefog, fenekemre csap, ilyenek. De ezek mellett tud nagyon romantikus is lenni, mikor hogy. És mindig kielégít engem is. És sose tenne semmi olyat, ami fáj, vagy én nem akarom.
2021. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

1, Azért gondolják ezt sokan, mert így van. 😃

Párod is lefog téged és keményen megdug, de mi ebben a szégyen? Ha szexről van szó, akkor az ilyen dolgokat jelenti.

2021. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én alapvetően domináns vagyok, de ez nem az ágyban kezdődik. És nem, nem vagyok BDSM-ben jártas, a dominancia nem csak BDSM esetén lehet jelen.


Amikor szexelünk egyértelmű, hogy tudom, mit akarok. Nem fekszem és várom, hogy a nő csináljon bármit - teszek azért, hogy jó legyen. De nagyon fontos, hogy ehhez kurvára figyelni kell pasiként.


A dominancia NEM a másik kihasználása. A nő teljes bizalmával nyújtja át magát nekem, én pedig úgy "használom" őt, hogy az mindkettőnknek kielégülést nyújtson.


Sőt, az a helyzet, hogy a domináns pasi elsősorban a nő élvezetét keresi. Ha nem így lenne, csak feküdnék, aztán dolgozzon ő.


Helyette már amikor az első csók elcsattan úgy érek hozzá, amiből érzi, hogy én irányítok ÉS érzi, hogy biztonságban van.


Miközben a vállát csókolom az ujjaim finoman, de határozottan a nyakán vannak. Akkor nyúlok a lábai közé, amikor én akarok és nem akkor, amikor ő szeretné. Irányítom őt - de nagyon fontos, hogy mindent úgy, hogy közben figyelek és arrafelé terelem, amerre az ő kielégülése van.


Szóval ez elsősorban a nőről szól. Persze 2-3-4 orgazmus után már minden nő olyan szinten a fellegekben jár, hogy ledőlnek a gátak és akkor jöhet a férfi élvezete.


Domináns férfinek lenni nagyon jó dolog, de komoly felelősségtudat, odafigyelés és bizalom kell hozzá.

2021. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt szépen leírtad
2021. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
#3as, ez hibátlan megfogalmazás. Valahogy így ír egy férfi. Itt a kulcsszó valóban a biztonságérzet, ezt kihagytam az előző válaszomból (#1es válasz). És a bizalom, hogy jót akar nekem. Úgy irányít, hogy közben nincs benne semmi kényszer.
2021. aug. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3# köszönöm, ezt nagyon szépen megfogalmaztad 😉
2021. aug. 24. 06:02
 7/9 anonim ***** válasza:
3# köszönöm kiválóan leírtad.
2021. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3-as: Jézusom, bárcsak legalább egyszer találkoznék ilyen férfivel! Nagyon nem ez a jellemző a férfiakra sajnos.
2021. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy nem ! Nagyon sokan vagyunk de ha az utcán nézünk titeket lejáratkor!
2021. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!