Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől lehet, dominánsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet, dominánsabb csajról szólna a kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval van egy elég domináns nővérem, eddig minden párkapcsolatában is ő volt a domináns, most van egy új pasija és kb úgy beszél a nővéremmel, mint a kutyával,a nővérem meg így még nem futott pasi után, ráadásúl a pasas folyton az exéhez hasonlítgatja a nővéremet, a múltkor pl olyat mondott a nővérem előtt ha az exe visszajönne a nővérem legfeljebb csicskának maradhatna náluk, ha az exe megengedné a nővéremnek.

Szerintetek mért hagyja ezt a nővérem?

A pasira nem lehet semmit szólni mert a nővérem isteníti, de miért?



2021. aug. 6. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ambivalens személyiség a nővéred, csak látszólag a felületes szemlélőnek domináns, de belül a valódi magszemélyisége szubmisszív amit kifele egy felvett személyiség színjátékával próbál elnyomni. Lehet ismered, de nem vagy pszichomókus, aki a valódi magszemélyég jegyeket látná.
2021. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1

Hogy mi van?

2021. aug. 6. 21:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jot irt az egyes, igaza van.
2021. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális hogy ezt hagyja a nővéred a pasijának, ha szubmisszív ha akármi.
2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nővérem domináns ez tuti.
2021. aug. 6. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 mégsem az ha a pasija így le tudja alázni...
2021. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem értem hogy a pasi hogy tudja ezt megcsinálni vele?

És még a nővérem oda van érte.

2021. aug. 6. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Én jól elverném a pasiját amikor nem látja senki, a nővéremnek meg nem is kéne ezt megtudni soha…


Nem érdekel, hogy domináns, vagy szubmisszív, vagy akármi…

Így az én rokonommal nem beszélhetne senki, akkor sem ha az azt gondolja hogy neki ez kell.


Nem állítom, hogy amit tennék az morálisan helyes, vagy hogy feltétlenül a nővérem érdekét szolgálná, ha beleavatkoznék a kapcsolatába… Egész egyszerűen ezekkel nem törődve elintézném hogy a pasi élete végéig kedves kisfiú legyen minden lánnyal.

(Együtt akkor sem maradhatnának, ilyen állatokra nincs szükség a családba)

2021. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Elég nagy a kórkülömbség köztünk ezt sajna nem tudnám megcsinálni, bár jogos lenne.

2021. aug. 6. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm ilyen, velem szemben domináns, de van a baráti körében egy csaj, akivel szemben nagyon durván szubmisszív. Csicskáztatja meg szivatja a barátnőmet folyton mindenki előtt. Néha úgy érzem, hogy a barátnőm az így keletkezett feszültséget rajtam vezeti le.
2021. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!