Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik női név...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik női név szexibb, és dominánsabb a Vivien vagy a Melinda?

Figyelt kérdés
Ha ismersz ilyen nevű csajokat, ők milyenek? Az ismeretségi körödben kik a szexibbek?

2021. jún. 3. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se domináns nekem..

De érdekes, ismerek Vivient, és Melindát is, és mindkettő könnyűvérű.

2021. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1es

És melyikük jobb a jobb nő?

2021. jún. 3. 22:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se különösen jó nő, inkább csak okésak.

De Vivien még buta is.

2021. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A Vivien nekem olyan gyerekes. Kvázi csak Vivinek vagy Vivnek szoknák becézni, ami szerintem nem túl fegyelmet keltő vagy komoly.

Amúgy két Vivit ismerek. Az egyik egy pletykás, kiállhatatlan nőszemély, aki végül tipikus háziasszony lett akinek papucs férje van és fakanállal fenyegetőzik... nem a szexi domina hanem inkább a gáz módon, pedig jó agya volt.

A másik pedig tipikus fonott hajú, fogszabis, csúnyábbacska szöszi, akinek minden álma az volt, hogy stréber legyen, de nem volt elég okos. Cserébe nem állt másból az élete mint a tanulásból. Asszem már bejutott egy egyetemre, de többször bukott.


Melindát magamon kívül csak 2-t ismerek. Az egyik olyan semmilyen, jellemtelen. A másik a “suli menő utcán nőttem fel, swag yolo csaja“ volt, kifejezetten irritáló és nagyszájú. De nem hinném, hogy dominának való, inkább csak pofàzós értetlen csaj volt.

Jómagam pedig sub vagyok. Szóval szerintem nem illenek ezek a nevek dominához talasztalatom szerint, de lehet a saját nevemről túl érzékenyen nyilatkoztam. De a Viv Vivi szerintem mások szerint is gyerekes lesz.

2021. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem gyerekes a Vivien, de tény hogy nem is kelt domináns érzést, ahogy a Melinda sem. Melindából csak egyet ismerek, őt se olyan jól, de nem mondanám dominánsnak, ápolóként dolgozik, tudtommal átlagos életet él.

Vivien osztálytársam volt, ő inkább a nagyszájúbb csajokhoz tartozott. Szexi volt, de igazából ennyi, semmi más :D

Ha domináns nevet kellene mondani én a Dorinát mondanám, szerintem szexi és határozott jellemet sugalló név.

Nekem személy szerint a picit különlegesebb, hosszabb nevek jönnek be, ilyen pl. a Nikoletta, a Brigitta vagy az említett Dorina.

Amiket kevésbé szeretek az a rövid, becézésből létrejött nevek, amilyen pl. a Zsófi vagy a Dóri, tudtommal mindkettő anyakönyvezhető már. Bajom nyilván nincs velük, de számomra semmitmondó, egyszerű, felszínes nevek, amiknek nem igazán van mögöttes jelentésük sem.

Én sub pasi vagyok ha ez számít valamit

2021. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
A Vivien még talán, de a Meinda baromira nem szexi. Bár lehet azért mert van egy ilyen nevű ismerősöm aki kövér és bunkó, ezért nem tudok elvonatkoztatni a névtől
2021. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
iskolás koromban a Melinda névbe mindig belehallottam a "mell" szót, úgyhogy szerintem ez a szexibb
2021. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Vivien nekem nagyon tetszik. Ilyen még az Abigél, Adrienn, Diána, Fanni, Gertrúd, Hedvig, Noémi, Petra, Stefánia, Szende.
2021. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyikrol sem tudnam elkeozelni.

Dominans inkabb a Viki, Klaudia, Petra vagy esetleg a Laura

2021. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!