Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ha egy pasi domináns,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha egy pasi domináns, szex közben? Akkor az élet minden területén az? Hogy lehet összejönni vele szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugy, ha irsz nekem.


Nyugi, nem gondoltam komolyan :D Attól meg, hogy valaki szexualisan dom/sub, meg nem feltetlenul olyan az elet mas teruletein is :)

2021. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem biztos, hogy más téren is domináns vagy hogy te ezt majd felismered benne, mikor ismerkedtek.

Úgy lehet szexelni velük, mint minden más pasival:D

sub N

2021. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akit én ismerek, ő az ágyon kívül is az.
2021. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen játékokat, de a magánéletben senkit nem akarok erőből elnyomni magam körül, még akkor sem ha egyébként megtehetném. Abszolút toleráns vagyok a környezetemmel.
2021. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerek/ismertem pár ilyen dominánsabb férfit, ők például az ágyon kívül is azok voltak :)

tetszett nekem subként

2021. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# ez miben nyilvánult meg?
2021. jún. 26. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
például a munkájukból (irányítók, felsővezetők), a túlzó magabiztosságukból, határozottságukból, mindenben ők akartak dönteni, engem is irányítani akartak, kontrollmániásak mindenben, birtoklóak :)
2021. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedésnél is ők irányítottak?
2021. jún. 26. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, többek között ezért is figyeltem fel rájuk,tetszett :) amolyan klasszikus férfiak
2021. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nála nem igazán tudom mit akar.Azt tudom hogy bejövök neki, de nem igazán jutunk egyről a kettőre.
2021. jún. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!