Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sértő, ha egy 2 perces aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, ha egy 2 perces aktus után azt mondom a partneremnek, hogy akkor majd én befejezem magamnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt. Hónapokig vártunk a találkozásra, aztán amikor végre megtörtént, csak egy egyszerű 2 perces aktus sikerült. Közölte, hogy végzett, aztán ennyi.

Nem bántó szándékkal, de azt mondtam, hogy oké, akkor én befejezem magamnak (és be is fejeztem)

Nem árulom el a reakcióját, mert a tiétek érdekelne. Tény, hogy ezekben a napokban nagyon sok dolga volt, egész nap el volt foglalva, és fáradt volt estére, mégis eljött hozzám.

Ezeket figyelembe véve, mennyire sértő a reakcióm?


2022. júl. 8. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tec milyen nemű vagy, leírhatnád legalább !!!
2022. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#11 hetero kategória lévén valószínűleg nő. S tippem szerint a privi küldözgetők is ezt gondolják akik "lovagiasan" felajánlják ők aztán milyen sokáig bírnák 😅
2022. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Sosem hagytam még kielégületlenül a partnerem, még alkalmiban sem! A női orgazmus a legklasszabb dolog a világon, ki nem hagynám!
2022. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan témánál maradva: első után, úgy hogy kimerült volt de mégis bevállalta a találkozást, sértő. De az is, hogy közölte, hogy végzett ennyi. Mert egy férfinek tudnia kell hogy ez nem elég. Ha nem tudja akkor már nagyobb gondok vannak.

Hogy megcsinálod magadnak előtte az is.

Ha többszörre is megesik: tehát 2 perces és kimerült, ami azt jelenti hogy ha fontos a lány akkor előtte nem dolgozom halálra magam, vagy esetleg pihenek hogy jó formában legyek.

Szóval sokadjára 2perces a fickó és ezt mondod az már nem sértő, inkább egyenes tőled és utalásos kritika.


Mennyi neked amúgy a normális? 3 perc? :D Vagy az már uncsi lenne :)

2022. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
Leundorítóbb dolog, hogy etetek egy nőt x ideig és utána parlagon hagyom, mert már én elsültem. Nálam is volt ilyen, de sosem hagytam ott a nőt kielégítetlenül. Sőt...
2022. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Paraszt vagy
2022. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A gyors elélvezés nálam mindig egy katalizátor, azaz nem csak az fontos, hogy a nő elélvezzen utána, hanem mintha kompenzálni is akarnék a rövid aktus miatt.
2022. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

"Közölte, hogy végzett, aztán ennyi"


Hát, ezért kár volt hónapokat várni...egyébként BÁRMELYIK férfi, akinél egy aktus abból áll, hogy dug 2 percig és elmegy, megérdemel egy beszólást a nőtől. Minimum ennyit.

2022. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
39%
2 hónap után normális hogy 2 percet bírja.
2022. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem izgatna
2022. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!