Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, Volt, hogy elhívtad egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Volt, hogy elhívtad egy haverodat egy társaságba, errefel ő szexelt azzal a csajjal a társaságból, akivel te akartál összejönni? Öngól? Tökönlövés?

Figyelt kérdés
Hogy érezted magad, nem balhéztál?

2022. júl. 7. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sorry. Kicsit off. Nő vagyok, és ismerkedtem egy sráccal. Szlovákiában ismertem meg, jópofa, kis szerény fiúka volt. Elhívtam egy nagy házibulira, gondoltam lesz valami. Erre megdugta a legjobb barátnőmet. Ha lenne tököm, ez is lehetne tökönlövés
2022. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

csak részlegesen hasonló eset és nyugodtan lehet engem lúzerezni utána tudom az vagyok : D

nagyon tömören:

volt(van?) egy csajszi akit igen csak kedveltem. anime/gamer világból ismertük egymást. Neki nem igazán volt értelmezhető PC-je így én megleptem eggyel. Erre 2018-bam kb 200-230k környékét költöttem.

Egy hónapra rá összejött egy palival, egy olyan online játék játszása közben, amivel az előtt nem tudott játszani, mert az ő laptopján nem futott el anno ez a játék. : D

Tehát úgy közvetve én hoztam össze őket : D

2022. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt ilyen
2022. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
#2: te vagy az og simp. :D
2022. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-2 pont ilyenekre gondoltam, amikor feltettem a kérdést.
2022. júl. 7. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Olyan volt, hogy nekem is volt kocka korszakom és volt egy lány akivel szerettem volna összejönni. És ő is azzal a játékkal játszott. És volt egy fiú barátja aki szintén tepert a lányért, de annyira balek volt végig hogy folyamatosan szívtam a vérét addig amíg a lány meg nem haragudott rám és inkább aláfeküdt annak a f*sznak. Aztán együt voltak egy évig utána meg az én szobámba panaszkodott hogy milyen hülye volt hogy nem hallgatott rám, mert a srác egy idióta f*sz volt emberileg...
2022. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez illúzióromboló lenne nekem a lány iránti vonzódásban...
2022. júl. 7. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt
2022. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan is, hogy a csaj ráment a haveromra, csak a haverom tudta, hogy nekem bejött volna és szépen kioffolta, utána jött hozzám, de én is kioffoltam, hogy kellesz innentől a francnak. :D


De olyan is volt, hogy haver excsaja nyomult, de elutasítottam, mert én se díjaznám fordítva. Aztán a srác egy ettől független szálon indult pletyka alapján megvolt győződve róla, hogy mindig is akartam valamit a csajától, pedig végig volt nekem is barátnőm. Így utána mikor mindketten szinglik lettünk már igent mondtam a lánynak, mindegy alapon. Így végül megkapta amit állított, pedig korábban nem mentem volna bele. :D

2022. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen van :D bár kicsit más a helyzet.


Van egy srác akivel hétvégente rendszeresen járok ki, a srác mindig meghiv engem is, mert hát haverok vagyunk, viszont sajnos a nőket mindig elviszi :D volt olyan, hogy két csaj volt, egyik iszonyú jól nézett ki a másik brutálisan el van hizva és megkért hogy beszélgessek a ducival, hogy léphessen a masik csajjal.

Volt olyan, hogy kezdemenyeztem egy csaj csoportnál, mert neki nem volt kedve és kinéztem egy csajt és a végére elvitte ő :D


Ezek közben azért furcsa dolgok nekem, mert ő akárhogy is a haverom, de drogozik, nem csak fű hanem rendes drog is megy, nincs se autója, se jogsia, csak egy lakhatatlan háza, amiben nem lakik mert inkább bérel a varosban. A fizetését elveri, spórolás egyáltalán nincs, jövőjére nem gondol, csak van, buli, pia, csajok. Én ezzel szemben rendelkezem autó motor, igaz albérlet, de sporolt pénzem is van, nem drogozok és vele ellentétben nem rugok be minden hétvégén és hétköznap sem iszok semmit szemben vele. Testileg jobban néz ki, mert a drogtol szalkasabb mint én, viszont magasabb vagyok nála és én se vagyok dagadt, arcra nem tudom megítélni, de ahogy elnézem a sikereit, ő mindenhogy jobb :D a beszélőkéje a nőkkel viszont sokkal jobb, én olyannal aki nekem bejön, nem tudok beszélni, valahogy valamiért stresszelek, de ő kettőt pislogok aztán már a szájába van a csajnak :D

2022. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!