Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az MI forradalmasíthatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MI forradalmasíthatja a szexipart. A rejtett igényeket is kielégíti. Te igénybe vennéd?

Figyelt kérdés
Nézd milyen dögös macák vannak a cikk alján. [link]

2022. júl. 4. 01:37
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
41 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Kár, hogy a pasi robot feje ocsmány. Az életképtelen,antiszociális, ember gyűlölő csajoknak is kellene ilyesmi, ha szexi lenne, mint a csaj opció.
2022. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Előbb dugnék kecskét, mint egy ilyen gólemfejű robotot. :D

Mellesleg: látom, az Origo hozza a színvonalat.

2022. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne? Simán kipróbálnám. De ennek semmi köze az igazi nőkhöz, ezek csak maszturbációs segédeszközök.
2022. júl. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos kipróbálnám, de az igazi nőket nem cserélném le semmire. Azért nem, mert az az igazi érték, amiért meg kell küzdeni, és amit el lehet veszíteni.
2022. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

1. Tipikus Incel komment :D ! Nem tudtad megállni hogy ne szidd a nőket. Nem mindenkinek juthat ki belőlük, úgy néz ki. :(



Én nem tudom hogy ti hogy tudtok egy tárgyra gerjedni, de nekem ott a párom, nem pótolhatja semmi. :)


22/L

2022. júl. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi pin@t nem pótolhatja semmi.
2022. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

6. Így! :D


A nők is így vannak vele, az igazi szexet nem pótolja egy robot. :(

2022. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz akinek bejön, de én nem venném igénybe. Inkább elkezdek prostihoz járni, mint egy géppel feküdjek le. Lehet a programja szerint engedelmes lesz egy ilyen robot, de egy hús-vér embert soha nem fog tudni helyettesíteni. A hangok, az illatok, nedvek és maga a test érintése utánozhatatlan.
2022. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Most is vannak már chatrobotok is, de mégis jobb szeretsz egy hús-vér emberrel kommunikálni nem igaz? Telefonon is idegesít egy előre felvett géphang, nemhogy ha még szexről lenne szó. A robotszex nem szex csak maszturbáció egy nagyobb fleshlighttal. Soha nem lesz olyan mint az igazi.
2022. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Persze hogy nem, hiszen a vagina természetes illatát soha nem lehet megunni.
2022. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!