Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold szerető férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold szerető férfiak ti nem féltek attól, hogy ha beengedtek még egy férfit harmadiknak az ágyba, akkor van valami nemi betegsége? Akár rejtett is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én is cuckold szerető vagyok, de ez egy nagy félelmem, hogy a párom elkap valamit. Tudom óvszerrel is lehet védekezni, de úgy meg nem annyira izgalmas az egész. Most is van egy ismerősöm, aki azt írta évek óta nem szexelt és nagy hiánya van, de amiatt nem merem párom közelébe engedni, mert félek, hogy akár rejtett betegsége is lehet.

2021. aug. 6. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérhetsz tesztet. Szerintem nem gáz.
2021. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A feleségének is lehet betegsége, ha elmegy egy nyilvános WC-re.
2021. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, teljesen kizárni sosem lehet.

De aki fél, hogy elüti az autó, ne menjek ki az utcára.

És jogos, nem csak nemi úton lehet elkapni betegségeket, még nemi betegségeket sem.

2021. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem félek :)
2021. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogadj meg két jó tanácsot barátom:

1) Ha nem használtok gumit akkor vagy eü. teszt, vagy csak olyan akiben 100% megbíztok (sőt az elején gumi, amit csak a végén hagytok el).

2) Ha lehet NE ismerős legyen! Egyrészről így védekezni tudsz a kikacsintás ellen (nehogy túlságosan összemelegedjenek és kihagyjanak a buliból) mivel te tartod a beszállóval a drótot. Másrészről ha nem jön be a pasi akkor nagyon könnyen le tudod szerelni (nem hívod és kész, többé nem látod). Harmadrészt nem tud eljárni az ismerősi körben a szája.

2021. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5:


Egészségügyi teszten gondolkodtam már, csak kérdés, hogy mennyire lesz becsületes, milyen tesztre megy el, mennyire részletes. Egyszer voltam részletesebben, ahol megvizsgáltak alaposan, de nem tudom ennek mennyire veti alá magát bárki is.

A gond az, hogy nagyon válogatunk, szóval ezért már ismerősi kör is szóba jött. Ha nem jön be a pasi, csak azt mondjuk, hogy nem szeretnénk többször, kipróbáltuk és ennyi. Az, hogy valakinek eljár a szája, az előfordulhat, kérdés zavar-e vagy sem, hogy mások mit tudnak rólunk.

Abban igaza van az előttem szólóknak még, hogy nemi betegséget nem csak szex közben lehet elkapni, max nehezebb és attól, mert ma valaki nem beteg, egy hét múlva elkaphatja. Szóval az eü teszttel inkább csak kizárom, hogy jelenleg nem beteg és kisebb az esély rá, hogy megfertőzi páromat.

2021. aug. 6. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbálunk vigyázni, de igen, benne van a pakliban. Ilyenkor és utólag nagyobb a félelem, mint amikor ott vagyunk (abban a pillanatban a fene sem gondol erre), de szerencsére komoly gond soha nem volt (egy-két apróság már igen).
2021. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Igen, józan ésszel felmérve a helyzetet gondol rá az ember, de amikor ott a szituáció és megrészegít az izgalom, szerintem abban a pillanatban senki sem gondol rá és ez utólag szar, ha meg nincs komoly gond utána pl napokig, hetekig, akkor meg lehet nyugodni.
2021. aug. 6. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 ha teszem fel egy új csajjal ismerkednél kapcsolatra tőle is eü. papírt kérnél? Ott is úgy lenne ugyebár ha tudnád hogy sok alkalmija volt gumi nélkül akkor igencsak megfontolnád belemenj-e gumi nélkül a storyba. Egyébként is kell bizalom az ilyen játékokhoz.

Igen, így kellene működnie ismerős esetében, hogy közlitek jó volt, de bocsi nincs több alkalom. Aki normális, értelmes az elfogadja. Sajnos viszont elég sok az olyan figura aki átmegy duzzogó kisgyerekbe a visszautasítás miatt és "de miért, de miért, naaa csak még egyszer". Ezek kikerülésére jobb ha idegen - az ismerőssel ugyebár utána is találkoznod kell.

2021. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk először óvszer volt, de mikor látszott, hogy tartósabb lesz a dolog, akkor a "külsős" férfi is elment tesztre meg mi is. Így tisztább.
2021. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!