Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold szerető férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold szerető férfiak ti nem féltek attól, hogy ha beengedtek még egy férfit harmadiknak az ágyba, akkor van valami nemi betegsége? Akár rejtett is?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én is cuckold szerető vagyok, de ez egy nagy félelmem, hogy a párom elkap valamit. Tudom óvszerrel is lehet védekezni, de úgy meg nem annyira izgalmas az egész. Most is van egy ismerősöm, aki azt írta évek óta nem szexelt és nagy hiánya van, de amiatt nem merem párom közelébe engedni, mert félek, hogy akár rejtett betegsége is lehet.

2021. aug. 6. 11:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#9:

Jó ebben igazad van, hogy bármelyik lányban ott lehet, csak akkor valahogy az ember úgy van vele, hogy nem gondol bele talán olyan szinten, mint amikor már van egy párod akiben megbízol és akkor magatokhoz kerestek még egy srácot. Ezzel is növelve annak esélyét, hogy bekerülhet a betegség a "játékba".

Nekünk van olyan ismerősünk, akivel egyszer megtörtént, itt volt 1 napig nálunk és havonta azért ír, hogy jó lenne. Szerencsére nem vészes, olyanba meg tényleg rossz lenne belefutni, aki átmegy hisztisbe emiatt.

2021. aug. 9. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!