Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,lányok. Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,lányok. Hány évesen pettingeltetek először? Hol történt az eset?Kivel és milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

19 évesen

Autóban

Pasimmal

2022. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
16 évesen, az akkori párommal, az ágyban, és fura volt. Még nem voltam felkészülve a dologra, le is álltunk vele.
2022. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
16 évesen nagyon jó volt kb 1 perc alatt elélveztem
2022. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen egy házibuliban egy ismerős srácal, nem volt rossz
2022. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

10 évesen, egy 11 éves lánnyal. Nála. Jó volt.


29/F

2022. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

A lány 17, én 19 éves voltam. Első együttalvós éjszakánk volt egy közös ismerősünknél.


Zuhanyzás, majd lámpaoltás után mindketten sejtettük, hogy itt minden lesz, csak alvás nem. Rajta egy póló és egy bugyi volt, rajtam csak az alsóm. Egymás mellett ülve az ágyon elkezdtünk csókolózni. Forró, nedves ajkainak simogatása teljesen felizgatott. Éreztem, hogy egyre merevebb vagyok, és hogy nedves forróság veszi körül a makkom.


Benyúltam a pólója alá, hogy megsimogassam a meztelen hátát. Ő még finomabban csókolt, én pedig érezve, hogy nincs rajta melltartó, és csak egy mozdulatra vagyok a melleitől, még jobban beindultam.

Hanyatt feküdt, én pedig rá, a combjai közé. Ahogy a kőkemény szerszámom hozzáért a szeméremdombjához, mindketten nagyot sóhajtottunk. Benyúltam a pólója alá, egészen fel, majdnem a nyakáig simogattam. Teljesen meglepett, hogy a női mellek ilyen forróak, selymesek, rugalmasak és gömbölyűek. Picit gyúrtam őket, majd közösen felhúztuk a pólót a hónaljáig. Ahogy előbukkantak a hatalmas mellei, egyből a tenyereimbe vettem és elkezdtem csókolgatni őket. Nyelvemmel körbejártam a megkeményedett mellbimbókat, majd körbecsókoltam őket, végül nedves ajkaim közé vettem az ágaskodó bimbókat, miközben ágyékom az övének nyomtam, ő pedig egyre nagyobbakat sóhajtozott, mígnem egyszer csak benyúlt az alsómba, és a köldököm felé fordította a szerszámom. Így még jobb érzés volt hozzásimulnom.


Felültünk. Megszabadultunk a pólójától, így mindkettőnket már csak alul fedett ruha. Megcsókolt és ismét benyúlt az alsómba, majd néhány húzás után kiszabadította a szerszámom a ruha fogságából. Akkorra már teljesen átáztam, így tenyere szabadon siklott rajtam fel-le. Újra lefeküdtünk, ugyanúgy, mint az előbb. Csókoltam a nyakát, a vállát, a melleit, a hasát, a derekát, mindenét. Aztán végleg lekerült rólam az alsó, én pedig a combjait vettem célba.


Finoman körbecsókolgattam a combjai belsejét, és a bugyi vonala mentén mindenhol. Éreztem, hogy ő is teljesen átnedvesedett. Sosem felejtem el azt az illatot, és azt az érzést, ahogy először végigsimítottam.


Levettük a bugyit, és én mohón belekóstoltam legérzékenyebb porcikájába. Csak siklottam rajta a nyelvemmel fel-le és körkörösen, csókoltam az ajkaimmal, ő pedig egyre szaporábban lélegzett és egyre hangosabban nyögdécselt. Nem sokkal később megemelte a csípőjét, és mindene reszketett, miközben elemi erővel húzott magába. Aztán elengedett.


Ösztönösen hozzábújtam, megcsókoltam párszor a nyakát, az ajkait. Ő szorosan ölelt, majd helyet cseréltünk. Végigcsókolt a nyakamtól a combjaimig, aztán kézbe, majd forró ajkai közé vette a szerszámom. Ahogy körülvett, halk cuppogások kíséretében csúszkált rajtam fel-le, az egyik kezével pedig még körbefogta az egyre csak duzzadó, feszülő péniszem. Fura érzés volt, de minden pillanata izgatott.


A haja a hasam cirógatta, selymes tapintású mellei pedig a combom vették körül. Imádkoztam, hogy minél tovább tartson ez a gyönyör. Talán 1-2 perc telhetett el, és éreztem, hogy ezt már nem tudom tartani. Egyre többször és egyre irányíthatatlanabbul húzódtam össze, és ezt ő is érezte. A lábfejem megfeszült, a csípőm megremegett, a számat ösztönös nyögések hagyták el. Megszűnt minden szégyenérzetem, ahogy nagyokat lőve, lüktetve, pumpálva élveztem a tenyerébe.


Egy ideig csak feküdtem, majd megtörölköztünk, ő pedig mellém bújt. Egy picit még becéztük egymás ajkait. Később már fülig érő szájjal zuhanyoztunk együtt. Aztán ő álomba merült, én pedig a hasadó hajnal fénye mellett, haját simogatva gyönyörködtem benne.

Úgy éreztem, férfi lettem.

2022. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
#6 költő is lettél, vagy inkább író :-)
2022. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Hatos, szép mese volt!
2022. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 évesen,48 pasival akibe totál bele voltam zúgva. Edzőteremben ismerkedtünk meg. Hozzá mentünk fel, ott történt meg először és utána még sokszor éveken keresztül.
2022. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!