Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a magyarázat arra, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázat arra, amikor egy nőből egy pasi kevesebbet, más pedig többet tud kihozni?

Figyelt kérdés

Például van egy nő aki a fesztiválon keményen nyomja, szexel idegenekkel, édeshármas, leszbikus szex, stb.


De ugyanez a nő komoly kapcsolatban meg konzervatív lesz, és ha meghallaná, hogy a pasija is akarna egy hármast, akkor talán még be is sértődne.


Mi ez a jelenség, olyan, mintha két külön ember lenne.


2022. jún. 28. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert az első esetben valószínű, hogy szingli és éli az életét, kapcsolatban viszont, ott van a kulcsszó, hogy PÁRkapcsolat, azaz 2 ember, nem több.
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az sértődik be a párja őszinteségén, aki komoly önértékelési gobdokkql küzd és a gátlasait másra vetíti. Ez nem jelenti azt hogy mindenbe bele kell menjen, de attól még hogy az ember párja akiben elvileg bízik őszintén megnyílik és beszél a vágyairól még nem a világvége, de nem is megcsalás.
2022. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindent leírt. Szingliként pénzért elég meredek dolgokba mentem bele, most már csuklóból elutasítom mert szeretem a párom.
2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésedre, szexuális kultúra, kisugárzás, személyiség.


A példára, meg lehet ilyen típus, neveltetés ect.


Érdekes, nyitott vagyok, és sose volt gondom ezzel, sőt nekem már csak a nyitott kapcsolat oké, ebben vagyok. De korábban is volt olyan párom, akivel 3-asoztunk volna, de nem jött össze.

A mostanival meg is éltük a 3-ast.

N

2022. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
álszent
2022. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem a férfitól függ ez általában... nem az van, hogy a Józsinak akarok k...a lenni, de a Pistinek nem. Ált. ilyenkor vagy az történt, hogy belement mindenbe, mert meg akart "a pasiknak" felelni, aztán egxy idő után rájött, hogy ez nem az ő világa, vagy fiatalabban bohémebb volt, aztán lenyugodott egyszerűen, és már konszoldiálódott tök természetes módon, egyszerűen csak felnőtt és megérett (egy ismerősöm pl. ilyesmi volt... huszonéves korában minden éjjel mással, biszex kapcsolatban élt pár hónapig egy csajjal meg pasival, gruppen, swinger, minden... aztán mondta, hogy harmincpár éves korában egyszerűen már nem erre volt szüksége, lenyugodott, megérett egy jó párkapcsolatra).
2022. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Szerintem is álszent. A tiéd a legjobb komment.

2022. jún. 29. 06:27
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű, azért gondolod így kérdező, mert a többi választ nem teljesen értetted meg, illetve MÉG nem vagy képes megérteni (esetleg korodból adódóan) :)
2022. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!