Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lábfétisnek mi a pszichológi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétisnek mi a pszichológiai magyarázata?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
"Bár a lábak és a nemi szervek a test különböző részén találhatóak, az agynak ezt a részét irányító területe összekapcsolja a nemi szervet és a lábakat így megkönnyíti a szexuális összekapcsolást."
2022. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ha feltunt még reklámokban is csókolgatják a babák lábát.


Gyermekkori szeretetkimutatásként rogzul be a gyerekbe. Ezt nagykorában is folytatva nagyesellyel lesz fetise az idokozben felnovo személynek.

2022. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindemfele fétis gyerekkorra vezetheto vissza legfokeppen.


De vannak azok akiknél traumákat old fel.

Pl.akik attol rettegnek hovy őket megcsaljak azok fetise lesz az hogy a parja mással.k.fél, igyanis a szexnek traumafeldolgozo ereje is van.

Molesztalt gyerekekbol igy lesz pedofil.

2022. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

#3

engem molesztáltak és nem lettem pedofil

F

2022. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4: még
2022. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a láb imádata a megalázkodás szimbolikáján alapul. A talpnyalás, a lábcsók, eleve a másik előtti letérdelés is az ő felsőbbrendűségének az elismerése, ennek megnyilvánulása. Általában szubmisszív férfiakra jellemző a lábfétis, nem véletlenül. Az is benne lehet, hogy ha valki mezítlábra vetkőzik, az már egyfajta kitárulkozás a másik előtt, de még nincs kifejezett szexuális szándék benne, csak amolyan előleg lehet.
2022. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Imádom szagolni, szopogatni a jó erős, savanyú aromájú lábakat , pedig nem volt traumám, meg én aztán nem alázkodok meg egy nőnek sem. Előjáték, jól beindít, azt bevágom a brét
2022. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
4. Hajlamod azert lehet rá.
2022. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A fétiseknek van pszichológiai magyarázata, könyvtárnyi szakirodalom foglalkozik vele. Ami közös benne, hogy nincs egyetlen univerzális kiváltó tényező amire azt lehetne mondani aham ettől van Mivel ez az ami mindenkinél egyénfüggő! Nem választható el a magszemélyiségtől és a szexuális fejlődés adott fázisaiban az egyént ért környezeti hatásoktól, impulzusoktól.

S nem egyforma szintű. Ha nem csap át un. exkluzív szint széléig akkor semmi gond nincs vele. A paciens simán élhet teljes értékű szexuális életet.

2022. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben szinte biztosan a gyerekkorra vezethető vissza.
2022. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!