Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésesek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlésesek, nektek sikerült megoldani pszichológussal a problémát?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor nagyjából mennyi idő alatt "javult meg" a dolog?


Van olyan, akinek nem segített, hiába járt?


2022. jún. 16. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább gyakorolnék recskázással. A pszichológus segíthet, de max megmondja, hogy mit kellene tenned!


Egyszerűen hagyd abba az ingerlést, amikor már érzed, hogy elélveznél, de még nem történik meg. Vársz kb 1 percet, lenyugszol kicsit, majd megismétled ugyanígy! 5-6-szor ezt eljátszod, akkor már 20 perc, fél óráig bírni fogod!

2022. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig kell ezt gyakorolnom, hogy rögzüljön a gyakorlatban? Csinálom vagy 2-3 hete, de csak minimális javulást veszek észre, ami nem is biztos, hogy ettől van. Van hogy 40percre is elhúzom.
2022. jún. 16. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem lehet megoldani a problémát.
2022. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus segíteni tud. A terápia időtartama mindig egyénfüggő! Olyan ez mint a felesleges túlsúly, nem mindegy hogy 5 vagy 50 kg pluszt kell leadnod az edzésen.
2022. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta eszemet tudom edgingelek, de ha odakerül a sor, hogy szex, akkor elmegyek percek alatt, mégha vissza is fogom magam. Ha fix tempóban erősen dugom, akkor esélytelen, hogy 1 percnél tovább tartson
2022. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Agy kérdése az egész
2022. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!