Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy beszéljek a pszichológuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek a pszichológusomnak a cuckold fétisemről?

Figyelt kérdés
Érdekelne ennek az egész fétisnek a pszichológiája... utálom, megmondom őszintén, utálom hogy ez a vágyam van. Még soha nem próbáltam ki, nem is akarom, de olyan erős a vágy, amit elképzelni nem tud, akinek nincs fétise. Szóval nem akarom, de mégis. Arra gondolok, hátha könnyebb lenne, ha beszélnék erről a pszichológusomnak, de nem tudom egyszerűen hogy hozzam fel neki... nem érzem komfortosnak. Ő nő, én férfi vagyok, már nem most kezdtem járni hozzá azért, de ez a téma nekem nagyon kényes. Minden másról őszintén tudok beszélni. Egyáltalán sima pszichológus tud ezen segíteni, vagy muszáj szexuálpszichológushoz menni?

2021. okt. 24. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt hogy van egy fétised

Csend egy darabig aztán mondjad

2021. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy van egy szexuális fétised, kérdezd meg, hogy megengedi-e, hogy erről beszélj vele. Mondd el neki is, amit itt leírtál.

Szerintem még meg is könnyebbül, hogy "csak" cuckold és nem ő a fétised tárgya. :D

2021. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Van most párod? Ha van, őt beavattad ebbe a dologba? Sokat segíthet egy megértő pár is ilyen helyzetben.
2021. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22, van, be, de ez önmagában vajnyi kevés, hogy megérti és sajnálja. Ettől nem elégül ki és nem tűnik el a fétis és a vágy, és az hogy utálom az egészet.
2021. okt. 24. 10:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi szerepjátékba se menne bele? Vagy az kevés lenne neked?
2021. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy egy pszichológus ezerszer durvább dolgokat is hallott, titoktartás is kötelezi, szóval nyugodtan mondd neki, esetleg írd körül, úgy is bele fog kérdezni a lényegbe.

Én is szeretem párkapcsolatban a többes szexet, főként az egy nő több pasis felállást, de nekem ez nem okoz problémát, hogy ilyen vágyaim vannak.

F

2021. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Az biztos segítene, csináltunk is már ilyesmit régebben, jobb mint a semmi valóban, de nem biztos hogy elég is lesz véglegesen sajnos...


#6 Megpróbálom majd.

2021. okt. 24. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
EZ mit takar ez a fétis?
2021. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is bánom, hogy ez a fétisem, mert nem tehetek róla, hogy ez izgat fel és ez a vágyam. Az elején nagyon nehéz volt elfogadnom önmagam emiatt, még mostanában sem megy mindig egykönnyen, de egy idő után azért már egyszerűbb kezelni. Ebből kigyógyulni szerintem nem igazán lehet, ez egy vágy, ami szüntelenül jelentkezik. Esetleg azt tudod csinálni, hogy lefoglalod magad más dolgokkal, elterelve a figyelmedet, de a szexuális életedbe mindig belefolyik majd, én ezt tudom. Több, mint 30 vagyok és több, mint 10 éve tartozik a szexuális életemhez. Azt tudom ajánlani, hogy próbálj meg csak fantáziálgatni róla pl. szex közben, vagy barátnőd mondja el, hogy mit csinálna vele egy másik srác, ez is segíthet, hogy valamennyire kielégülj, viszont nekem a teljes kielégüléshez kell a valóság, a fantázia csak egy ideig elég. :( Nem egyszerű a dolog.
2021. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ha nem te voltál itt is a kèrdező,ès mèg nem olvastad,olvasd el, tanulságos.

A kèrdèsre válaszolva:

csak mondd el ès aztán lehet hogy ez csak vágy is marad.Biztonságosabb ha az marad,mert nem minden nő tud felnőni ehhez,egy rèszük átpártol,vagy megcsal utána, hiszen "neked ez a jó,ez a fètised".

Azt mondanám van egy vörös vonal, addig játèk ès èlvezet a cuckold, azonban be tud èlesedni,èrtsd;a nő egyfolytában megszegi az elejèn lefektetett szabályokat ès tènyleg olyan cuckold leszel,mint amit a videókban látni.Viszont a való èlet sokkal gyötrelemesebb.Èn így èlek.

Remélem tudtam segíteni.

2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!