Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak milyen ésszerű biológiai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak milyen ésszerű biológiai magyarázata van, hogy sok lány jobban kívánja a szexet mensi alatt?

Figyelt kérdés
Ez valami balvágány a természet részéről, mert ugye akkor rendelné a természet, hogy kívánja a nőstény a szaporodást, amikor fogékony állapotban van.

2022. jún. 23. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár nappal előtte kívánom nagyon.
2022. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Csak akkor kívánják, ha vastag a pénztárca.
2022. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én foganékony állapotban (ovuláció) kívánom nagyon. Mikor érzem hogy meg fog jönni, akkor pont hogy nem vagyok kívánós.
2022. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Semmilyen "balvágány" nincs a történetben. Az ember szaglása elég csökevényes, nem tudja kiszagolni a termékeny időpontokat ezért a természet anyánk folyamatos szexualitásra "kényszerített" minket. Részben más biológiai mechanizmussal működik az embereknél mint az állatoknál a libidó fenntartása. Ez nem "balvágány" hanem egyedi tulajdonság, ami egyénenként eltér. Hormonális és nagyon-nagyon mély tudatalatti mentális oka egyaránt van.
2022. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként meg menstruációkor van igazán esélye ikreknek megfoganni
2022. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Hozzáteszem attól hogy ovulációkor van a legnagyobb esély még bármelyik időpontban teherbe lehet esni! Bizony, menes idején is! Ezért kell olyankor is védekezni.

Optimális környezetben napokig életképesek maradnak a spermiumsejtek és egyénfüggő hogy kinek mikor, hány pete érik be egyszerre.

2022. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mesi előtti napokon kívánom nagyon! Mensi előtt nagyon sokat masztizok, egy nap többször is, de amikor megjön, utána már nem. :)
2022. jún. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hormonálisan pont a legkevésbé indokolt. Inkább csak a hosszabb kihagyás miatt lehet kívánós.

2022. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyfolytában….annak mi az oka?
2022. júl. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es

az hogy nem vagy itt velem

2022. júl. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!