Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy szexben elégedet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy szexben elégedett? Gyakoriság.

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 17:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10: szomorú :(
2022. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom nem lesz jobb ott kell hagyni 1 után 0 sex jön és ne feledd hogy ő is igényli a sex et még ha nem is veled képzeli el a dolgot És ha jobban megy neki a munkahelyen lehet rárepül egy két kolléga és ha veled már nem kell neki a sex majd a kolléga jó megoldás lesz problémamentes együttlét mert ő a királykisasszony a cégnél de sok ilyen van
2022. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi az off-ért. De én nem értem meg, hogyha van egy gyerek miért lett kevesebb a szex???

Én is nő vagyok és alig vártam, hogy leteljen a 6hét hogy újra együtt lehessek párommal. Azóta is találunk alkalmat összebújni naponta 2x. Igen, fel kell kelni hamarabb és le kell feküdni később. De ez ezzel jár.

És mielőtt támadtok. Dolgozom, tanulok, NŐ vagyok, a párom 12 órában vendéglátózik és mégis... a reggeli és esti összebújás és szex megvan gyerek mellett is.

Aki meg nem oljda meg az nem is akarja.

2022. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13as Bármilyen furcsa is a számodra 10 házasságból 7-8 ban szülés után a nő sokkal kevesebbet foglalkozik a sex el a férjével

Nálunk a heti 4-5 sex után havi 1-2 lett az első gyerek után a második gyerek után 4 hónapig nem volt sex majd mikor feltettem a kérdést hogy akkor menyek ku..hoz még meg is sértődött

A válasz az volt hogy nem igényli től elhíztam és csúnya vagyok ig 100 kifogás volt és mindent is mondhattam neki mint amikor a lóval beszélgetsz

Ez a szinte összes ismerősömnél így alakult nem mindnél de a nagy többségénél

Én nem tudom azóta sem miért van ez a nőknél ja és előtte nem volt szemérmesség ahogy jólesett úgy volt sex utána lefeküdt az ágyra és mintha egy padlódeszka lenne annyi volt a reakció és a tett is nagyon lelonbozó a dolog

2022. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 két felpontozást is adnék arra, amit írsz.
2022. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A nőknél és férfiaknál szex célja a gyermeknemzés, miután ez megvan a nőknek a cél a gyerek felnevelése lesz. A férfinél továbbra is a magjának a szétszórása. Egy intelligens nő ezt megérti és mindkét dolgot számításba veszi, egy kevésbé pedig sajnos csak a baba felnevelésére koncentrál semmi más nem létezik számára.
2022. jún. 25. 22:53
 17/19 anonim ***** válasza:

16# ezzel egyet tudok érteni.

Sok nő párja ( kolléga, barát,stb) ugyanezt mondja...

Én ezt úgy hívom,hogy belesüllyed az anyaszerepbe, a klasszikus nő " eltűnik", minden nap ugyanaz a ruha otthon, ugyanazok a " hatalmas" problémák, és bizony a külső sem olyan fontos ilyenkor, csinosan öltözködni, egy kis smink évente 3-4 szer....

2022. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
88%

13as vagyok.

Akkor kövezzetek meg, hogy én rossz anya vagyok. De nem felejtettem el nőnek lenni a gyerek mellett. Nem kisestelyibe megyek le a boltba, de a melegítőt is fel lehet venni csinosan. Nekem a munkám mondjuk megköveteli az irodai dress kódot, de otthon én sem vagyok puccosan öltözve. A sminket nem szeretem.

A gyerekemmel is töltök időt, vele vagyok délutántól elalvásig.

A kedvesem éjfél körül jön haza.

Én alszom 10tol meg nem jön, akkor felébreszt, reggel meg munka előtt én ébredtem fel6kor és utána ő alszik nyugodtan 10ig.

Nemcsak a szex miatt van ez, hanem a mindennapi problémákat is ekkor tudjuk megbeszélni.

De ezzel éltetem a mondani valómtól.

Nem vagyok ősanya, nekem nem a gyermekem az első. Saját magam. Utána ha boldog vagyon, akkor tudom boldoggá tenni a gyermekemet is. (Fiú és átveszi minden rezdülésemet, szóval ha nyugtalan és ideges vagyok ő is azt tükrözi).

2022. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Szinte nulla, mert nincs párom, vagy van, de nem csináljuk már"


37F

2022. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!