Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagy szexben elégedet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy szexben elégedett? Gyakoriság.

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Pont annyit, pont azzal, pont úgy szexelek amennyit, akivel akarok.
Kicsit kevés nekem. De túlteszem magam rajta.
Nagyon kevés a havi szex, jóval többet csinálnám, de a párom partnerem nem akarja.
Szinte nulla, mert nincs párom, vagy van, de nem csináljuk már.
Kicsit sok, de a partnerem kedvéért bevállalom.
Túl sok, alig győzök kifogásokat keresni, hogy miért ne csináljuk megint.
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

valamikor kapok eleget (naponta, kétnaponta), valamikor nem

rengeteg tényező befolyásolja

N

2022. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nyilván a minőség is kérdés persze nagyon is!
2022. jún. 25. 17:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a tipikus utat járom.

A párom most 45 éves nő.

7 éve, amikor osszejottünk heti 4 -5 szex is volt. Egy jó évvel később jött a gyerek. Onnan egyértelműen megyünk a nulla felé. Nem is figyel már úgy magára, a gyermek miatt is nehezebb alkalmat találni.

Most talán heti - kétheti 1 szex van. Élvezetes általában, de ez nekem nagyon kevés.

És hát itt jön az, hogy megcsalni nem akarom, szeretőt tartani sem akarok, elhagyni sem szeretném, mert a fiamat nézem... nagyon sz@r helyzet.

A B oldal forog, ez egyértelmű, hiszen már 49 éves vagyok, de nem tudom, mit kéne tennem.

Próbáltam beszélni erről vele, ígéretek vannak persze, csak változás nincs.

2022. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
#3 szia, én ugyan fiatalabb vagyok nálad, de boldogtalan vagyok az otthoni szexben. Ugyan a feleségem akarja, de nekem nagyon nem jó vele. Egy ideje néha prostikhoz járok, így kevésbé zavar. Nem vagyok rá büszke, nem örülök neki, de ez van. Szerintem ha normális, jó ember akarsz maradni, nem fojthatod meg a szexualitásodat.ez nem az a dolog, amiről a kifestők szólnak... de sajnos az élet ilyen
2022. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Miért nem jó vele nagyon? Érdekes történet..
2022. jún. 25. 18:26
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Ő sokszor elélvez, én meg alig tudok. Nem szeretem a pózokat, gyorsan kitágul, pedig nincs kis farkam (17/6), hülyén tartja a csípőjét és a lábait, nem tud rendesen pucsítani kutyapózban, ilyesmik. És végképp nem foglalkozik vele, hogy felizgasson, egyből a farkamhoz nyúl. Az utóbbi években elég sok intimitásra lenne szükségem (csók, simogatás, masszírozás, bezélgetés), de erre egyre kevesbe hajlandó. Pesze örülök neki, hogy sikeres lett a munkájában, de eltűnt a bújós, szeretgetős nő, akibe anno beleszerettem, hanem helyette van ez az akaratos nő, aki megbazatja magát a férjével. Úgyhogy nevesetek ki, de én azért fizetek a prostiknak, hogy legyen egy kis int az letemben
2022. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha ott megkapod, én megértem. Sajnos akkor én rossz prostikat fogtam ki mindegyik belefásult unott közönyös mikor végzünk már nőci volt mű beütésekkel, kevés természetes jelleggel.
2022. jún. 25. 18:47
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Asszonnyal probaltal mar beszelni vagy egyszerubb felrekurni?
2022. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Volt rossz nekem is, azokat otthagytam. Amúgy a rosszlányok nem szeretik az ilyen klienseket mint én, legalábbis általában... Az a vicc, hogy csajozhatnék is, de nem szeretném felrúgni a házasságomat, mivel hiszek benne, hogy egy nap ki fogják rúgni a cégétől, és akkor majd visszatérünk egymáshoz. De 4 év érzelmi sivatag után ott hagyam.
2022. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
#8 szerinted hányszor próbáltam vele beszélni? Házimunkát gyakorlatilag két éve nem végez, folyton elhívom romantikus programokra, gyertyafényes vacsi, stb. De elmondja hogy hú de aranyos vagyok, majd nekiállja a telóját basztatni valami veszett fontos projekt miatt
2022. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!